reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Hej dziewczynki? Jak po świętach?:)

Ja troszkę spanikowałam bo w niedzielne w nocy wyrwał mnie ze snu przerażliwy ból brzucha. Szłam zgieta w rogal do łazienki, nie wiedziałam czy wzywać karatkę czy nie.... W końcu przespałam bol, który wczoraj kilka razy sie odezwał w znacznie słabszej formie... Czy bóle w dole brzucha i w pachwinach na tym etapie ciąży sa normalne? Czy któras z was coś na ten temat wie?? Przestraszyłam się... wizyte mam za tydzień;)

Buziaki i ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- niech lista sie kurczy...
 
Madziorek - moim zdaniem bole w dole brzucha i w pachwinach jak najbardziej normalne jak i bole plecow... nie denerwuj sie. Wez 2 tabletki nospy i polez. Dosc ze macica sie powieksza i te wszystkie wiezadla i miesnie sie naciagaja to jeszcze narzady sie przemieszczaja robiac miejsce dzidziusiowi. Ciaza to nie jest normalny stan wiec organizm sobie radzi jak moze.

Mnie tez wczoraj bolal brzuch przed snem. Wzielam nospe i poszlam spac. Czesto tez po calym dniu na nogach boli mnie lewy posladek i udo i wiem ze to od kregoslupa, bo w poprzedniec ciazy tez tak mialam tylko znacznie pozniej.
U mnie dzisiaj koszmarnie. Chyba moj organizm poddal sie chorobie po tych swietach. Brak o dpoczynku ciagle na nogach... a dzisiaj gardlo mnie boli i kiepsko sie czuje. Wizyta u mojego lekarza dopiero w piatek. No coz. Jakos musze dac rade.

Pozdrawiam:)
 
Hej!
U mnie po świętach +2 kg w tydzień!!! To jakis obłęd normalnie! I najedzona po brzegi jestem, a na zmianę diety sie nie zanosi, bo tyle wszystkiego zostało...

Madziorku ból w pachwinach to najprawdopodobniej rozciągające się więzadła podtrzymują e macice. Jeśli nie towarzyszy im gorączka lub krwawienie pozostaje Ci to przeczekać. Zanikają ok. 26 tc.

Carollina A gdzie fotos Twojego brzuszka?!
 
madziorku - zgadzam się z dziewczynami :) ja również miałam takie bóle w obu ciążach
a co do pleców - to masakra była prawdziwa... rwa kulszowa - tragedia. Ale mam nadzieję, że niebawem będzie mi dane ponownie doświadczyć tych "przyjemności" :tak:
 
Czesc dziewczynki:) dawno mnie nie bylo:) odkad wrocilam do pracy to nawet nie mam czasu was podczytywac:)
Mam di was pytanie. Od mojego zabiegu zaraz miną 3 miesiace. Miesiaczkuke normalnie ale martwi mnie jedna rzecz i chcialam sie was zapytac czy u was bylo podpobnie. Otóż juz tydzien przed miesiaczka zaczynam plamic no ale mysle ze pozniej sie to ustabilizuje. Martwi mnie jednak to ze po kazdym stotunku krwawie mimo ze nic nie boli. Zastanawiam sie dlaczego. Jezeli po najblizszej @ bedzoe tak samo to musze pojsc do lekarza. Martwi mnie to tym bardziej ze jezeli sie okaze ze cos jest nie tak to zblizajace sie staranie trzeba bedzie odlozyc a tego bym nie chciala.
 
Miczasia-nigdy nie mialam krwawien po stosunku. Wydaje mi sie, ze jesli zalezy Ci na czasie to zadzwon do lekarza i zapytaj go co i jak i czy to normalne... Pewnie to nic groznego, ale lepiej sie upewnic, Pozdrawiam

Dziekuje dziewczyny za odpowiedzi, uspokoilyscie mnie... Powiedzcie jeszcze tylko, czy bóled mogą byc na tyle silne zeby obudzic i nie m ódz się wyprostować? Jeśli tak tp tylko swiadczy o tym, ze dzidzi ladnie, szybko rosnie, wiec superasnie;)

Jeszcze raz dawka dla staraczek-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
madziorku - tak silnego bólu nie miałam... nie wiem sama czy to normalne ale ja na Twoim miejscu upewniłabym się u lekarza... lepiej dmuchać na zimne ;)
 
Dawno mnie nie było - mam wyrzuty sumienia ale święta były straszne ale dziś już funkcjonuję...

Agaawa z tymi bocianami szok!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za maj!

karaiwina piękniutki brzuszek! cudnie wyglądacie :)

ewik ściskam Cie mocno wirtualnie! smutny ten tekst o loterii ale niestety taki prawdziwy. Tez jestem taką skrytą zazdrośnicą...

Elka_82 myslałam o Tobie całe święta... Ty ciągle w tym szpitalu? Dobrze że serduszko bije i pisz o sobie jak najwięcej :)

mika.k ciesze się że Leoś zdrowy :) chyba powoli czas się pakować...

rurka dla mnie tez najgorsze sa chwile kiedy myslę o tym, co robiłabym teraz gdyby wszystko ułożyło sie tak jak powinno... a święta i weekendy sa straszne... Wczoraj właśnie rozmawialiśmy z M. że niewiele jest takich osób na świecie jak my - nie jesteśmy pracoholikami a nienawidzimy weekendów...

ania2611 a mnie sernik nie wyszedł... ale i tak go zeżarłam, cała blaszka dla mnie :p

_pietrucha_ gratulacje!!! i przede wszystkim samej nudy Ci życzę!!!

Madziorrek wydaje mi sie że bóle normalne, jak leżałam na patologii to sporo dziewczyn przychodziło z bardzo mocnymi bólami ale jeśli masz się stresowac to może zadzwoń do lekarza....

Milczasia85 ja w ogóle nie krwawiłam po stosunkach, może pogadaj z lekarzem...On najszybciej rozwieje obawy.

Pozdrawiam :)

Jeszcze się przyznam że zapisałam się dziś na usg, jeśli mogłybyście to proszę trzymajcie kciuki za grubość mojego endometrium... :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pierucha - ale niespodzianka na święta! Gratuluję! Teraz MUSI być dobrze!!!Chyba ostatnia łapałaś się na grudzień, trzy grudniówki dotrwają do końca ze zdrowymi dzidźkami.
Tak bym chciała w to uwierzyć. Jutro o 18:30 mam wizytę, tak się boję. Od testu nie miałam jak sprawdzić co z dzidzią, jutro chwila prawdy . Jak będzie źle , to ja już nie dam rady... Boli mnie brzuch z nerwów, serce wali.
 
Do góry