reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

Kitus ok koszty, moj kot jada tylko puszki i od czasu do czasu jakis koci przysmak, zwirek, kuweta nowa raz na pol roku, szczepienie raz na rok razem z wizyta (chyba ze cos jej zaszkodzi to awaryjnie sie leci, ale to raz na dwa, trzy lata) wiec tak puszki po 0,56€ (jedna na dwa dni, po sterylizacji trzeba pilnowac wagi) wiec zarcie 16,8€ miesiecznie, zwirek 10-12€ zalezy gdzie kupie i 2* w roku 25 na kuwetke;-) weterynarz 50 raz na rok ;-)
Nie taki straszny koszt jak patrzysz ile smiechu daje codziennie cos :-D
 
reklama
Ech...Myszko teraz to ja mam jednego kociaka w brzuchu i mam nadzieje, ze w marcu bedzie juz z nami, co za tym idzie moze poszukam jakiegos drugiego etatu dla mojego meza hahahaha:-D
 
:-) gatto oczywiście,że będzie z Wami :-D ja tu nawet innej opcji nie widzę ...

NIE CHCE MI SIĘ ! Masakra ... haha ta pogoda mnie dobija ... a jeszcze obiad muszę zrobić bo G wróci o 14 z pracy ... :-p brak pomysłów a wy co dobrego pichcicie? dam mu bitą śmietanę niech mnie zje LOL bo wczoraj coś tak kombinował hahahahahahaha ... :-p jakie mu się rzeczy śnią odkąd nie ma nikogo poza nami w domu :-D:rofl2:
 
Widzisz i to jest mysl :-D po porodzie bedziesz miala "naturalna antykoncepcje" jak znalazl, jak sie narobi chlopina to i glupoty mu z glowy wyjda;-)
 
:-) myszka ja go nie poznaję hahaha .... :szok: wczoraj do mnie przed wyjściem z pracy,że mam na niego jak wróci czekać nago w łóżku HAHAHA :szok::rofl2: a wieczorem próbował coś tam kombinować z bitą śmietaną LOL ... ale musiał się obejść smakiem bo mi sie nasiliło brązowe plamienie z krwią ;/ ale to po HSG i teraz mnie czeka @ za dzień,może dwa :) ...

gatto
coś mi się przypomniało,że bierzemy ten sam lek na tarczycę i Ty tak ładnie zeszłaś z wynikiem ... jak to zrobiłaś :szok::szok::szok: bo ja już panikuję przed jutrzejszym wynikiem :eek: chyba,że to zależy od organizmu
 
Butterfly biore eutirox, ale pamietaj, ze mnie teraz wszystko funkcjonuje inaczej.....jutro robie nastepne badanie kontrolne i zobaczymy co bedzie. W piatek ide do endo to juz mi moze da wlasciwia dawke.
 
a ja robię knedle ze śliwkami dzisiaj:) Wczoraj było mięcho (schab zawijany z serem żółtym, duszona marchewka i ziemniaki0 to dziś jarsko będzie:D
 
reklama
Do góry