reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

Lux, chyba każdemu się dłuży faza lutealna. Najgorsze jest to czekanie. A ja byłam odebrać wynik w szpitalu i potem z tym wynikiem w poradni przyszpitalnej i nów widziałam Małego :-) :-) :-)
 
reklama
doris cudowne wieści:)

beti kochana sama mówisz że każda ciąza jest inna nie trać nadziei środa już niedługo i wszystko będzie jasne:)

a mnie ta wredna @ dręczy.. nie ma jej jeszcze i nawet nie czuję się na nią.. dziś w pracy się narobiłam trochę nadźwigałam i cały czas z tyłu głowy ta myśl a jak jednak jestem w ciąży i sobie zaszkodzę... ach.. niech ten okres już przyjdzie zawsze nowy cykl to nowe nadzieje:)

lux ciężkie dwa tygodnie przed tobą.. też nie cierpię tego czasu..
 
Beti leć rób bete ! na pewno będziesz spokojniejsza.


Ja właśnie wróciłam od mojej gin. Patologi żadnej we mnie nie ma :D wszystko jest oki, jajniki zdrowe, trzon oki, wszystko jest w porządkum endometrium 0,48 cm .

Mówiła że to opóźnienie okresu może być spowodoane stresem (mam ostatnio urwanie głowy w pracy i w szkole) i że jeżeli do 25 lutego nie przyjdzie @ to wtedy będziemy myśleć.
Nie jesteśmy maszynami i czasem organizm lubi płatać figle.


Bałam się jak cholera, że coś jest nie tak, że jakieś paskudstwo się przyczepiło do mnie. Całe szczęśćie wszystko oki:)
 
Ostatnia edycja:
A ja owu mam chyba dziś, masakrycznie bolą mnie jajniki i dół pleców. Zawsze tak mam przy owu. Więc mimo bólu, musi być bzzz ..Jutro jadę do gina mojego na cytologie i chyba inne badania z programu norweskiego, darmowe badania robią. Dziś dzwonili, że mam być na 15. .

Kamkaz już jest w domu z Piotrusiem, miał jeszcze rano robione usg brzuszka i wszystko jest super :D
 
mania super że wszystko ok:) tak to jest z tą @ jak już sie ją chce to nigdy jej nie ma wtedy kiedy trzeba... ja też czekam..


chciejka działaj działaj:)

kamkaz zdrówka dla Piotrusia:*
 
Bafinka to jestem z Tobą! też czekam na @ bo ciąży to raczej nie wróży :( ale w Twoim przypadku to jeszcze jest nadzieja.
Mnie w moim przypadku martwi to małe endometrium,,,, 0,48 cm to mało ;/
kamkaz zdrówka dla synusia od cioć z forum:D
 
reklama
Do góry