reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Cześć dziewczęta :)

Mam dla Was małą przesyłkę :)


bhbshbsh - YouTube

carollina a to jest prawda, ze jak patrzysz na innych to suwaki zasuwaja, a Twój wydaje sie stac w miejscu :) śmieszne to jest :D

ameritum dobrze, że zmieniłaś lekarkę - trzeba mieć dobrą, a nie byle jaką. A co do mdłości to nie ma żadnej reguły, ja miałam tylko w 5 miesiącu ciąży :D


A ja jutro idę do gin, zobaczymy co powie o śluzie i bólach, ale w sumie mam nadzieję, ze to nie owulacja - po pierwsze nie chce okresu :D i w sumie chyba tyle :D
I tak dostane opiernicz od lekarza, bo od miesiąca powinnam brać anty hormonalną na tą moją endomietriozę, a ja zapomniałam.....
A dzieci kolejnych na razie nie planuje :D

Wikula nie chce jeść z butelki, tylko z cyca i nie mam jak jej z kimś zostawić :(

Jak minął weekend Wam w ogóle babeczki???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agawa - witaj! No to superasnie, ze sie wyszalalas i wszystko odnotowane :) nawet przytulaski :) Calkowity luz - tak trzymac :)
Teraz czekamy co powiedza Ci w tym Opolu :)

Ameritum - mysle ze wszystkie objawy ciazowe sa do przezycia, zwlaszcza ze wiesz, ze fasolinka sie tam w Tobie rozwija... Ja mysle, ze jak sa objawy, to jest dobrze :)

Michalina - mi wyswietla, ze to video jest przywatne i nie mam do niego dostepu... chyba go musisz dac na ogolny... choc nie znam sie na tym... zapytaj Eski, ona juz kiedys wrzucala swojego psa :)
Leki zacznij brac i o zdrowie dbaj, bo Wiki kiedys zapyta o rodzenstwo, a mamusia musi byc zdrowa, zeby jej je kiedys dac :)

A wlasnie gdzie jest Eska ??? Chyba po rozpakowaniu Ozilki nie przejela sie az tak tym, ze ona bedzie nastepna? Zeby juz sie pakowac ?

U mnie nowosci nie ma... Mikolaj spi, moj K poszedl do sasiada pograc w pilkarzyki, a ja pewnie zaraz sie zawine do sali puchowej :) Jutro swieto u nas. Pojdziemy zobaczyc parade, potem do znajomych na grilla. Zrobilam kremowke, narobilam szaszlykow. Wystarczy.. :)

Pozdrawiam Was kochane :)


Aha. Mam prosbe dziewczeta. Moja kolezanka startuje w wyborach miss.
Prosze zaglosujcie klikajac na DOMINIKE KOWALSKA nr. 2.

Na tej stronie: Plebiscyt - Wiadomości Rudzkie

Z gory dziekuje :)
 
Ameritum u mnie też mdłości zaczęły się w 8 tyg, wcześniej 0 objawów. Gdyby nie badania to bym nie wiedziała, że w ciąży byłam do tego momentu.
Celt, nie chcesz być na liscie - nie musisz. Ale jedną małą pastyleczkę kwasiku do śniadanka bezwzględnie MUSISZ!
Eska, hop, hop!
 
jaki słodziak ta MOJA WIKUNIA;P

właśnie wydałam 304 zl na badania;O

łapać------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Czarownice a żebyście wiedziały, że miałam w nocy takie zajebiste skurcze plus wymioty, że dobrze że mam dziś wizytę bo jadę już spakowana, masakra dalej je mam po nospie trochę rzadziej ale boli jak fiks mój synuś chyba nie chce już siedzieć w brzuszku:szok::szok::szok:
 
Ozila GRATULACJE!!!!!!!! To już? kurcze jak ten czas leci :) Claudia przesłodziutka! Buziaki od cioci z bb :)
Eska czyżby to już? :) trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Agawa super, że nwyjazd się udał i należała do owocnych ;)
Michalinka WIki jest słodka! widzę, że też pakuje łapki do buzi jak Igor :)
mika jak Twoje samopoczucie?

ściskam Was wszystkie mocno w ten paskudny dzień :*
 
reklama
Eska może to już a może będziesz musiała w szpitalu poleżeć na rozkurczowych? Jakkolwiek będzie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& mocno zaciskam!
Madziorrek co kwartał tyle zapłacisz, ciąża kosztuje...
 
Do góry