reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

Ewcik fajnie, że mąż pomaga! Jak to zrobiłaś? A ja rzeczywiście mam gorszy dzień, ale wiem ze juz musze sie wyciszyć bo czuje ze się sypie i potrzebuje większego wsparcia rodziny a tu odwrotnie, ciągle tylko więcej obowiązków. No i niestety noce mam okropne, bardzo mało śpie... i chyba tez dlatego taka nerwowa jestem.

A z innej bajki, szukam fajnego łóżeczka turystycznego, żebym mogła postawić sobie je na dole, takie z przewijakiem i takie na dwa poziomy, żebym nie musiała się za bardzo schylac przy niemowlaku. Możecie coś doradzić???
 
reklama
czesc kochane;
mam w ostatnich dniach stanowczo za mało czasu ale myślami jestem obecna.
Staraczki kiedy testy?

Ja mam niby testować 3 lipca, jednak na 99% nic z tego, bo ostatnie starania były kilka dni przed owu, więc w cuda nie wierzę. Ponadto dopadła mnie rwa i biorę od niedzieli zastrzyki i różne leki, zatem w sumie dobrze, że szanse na ciążę minimalne.

Ewikewik a Ty kiedy masz termin @?

Karo przerażająca sytuacja z tą ciotką, naprawdę brak słów. Najgorsze, że ona go nie oskarży i w którymś momencie może dojść do najgorszego. Oby nie...

Wikama
Ty już na finiszu :happy2:
 
Wróciłam z wizyty i szyjka skróciła mi sie do 2 cm, mam bardzo dużo śluzu, najprawdopodobniej zeszło mi dużo z szyjki. Mam byc zwarta i gotowa! Aaaaaaa.... Niestety ciśnienie zaczęło mi rosnąć... Mam mierzyć w domku i w czwartek jadę do anestezjologa, wiec ona wszystko posprawdza! Wtedy tez mam iść na ktg.
Z moją pchełką wszystko dobrze! Serducho jak dzwon: 138 ud/min.

Buziole!!!
 
Wikama no noooooo godzina zero się zbliża :-) w końcu nie masz żyrafiej szyjki :-p kurde ale zleciało, Lilianka lada dzień wyskoczy!!!!! ajjj znowu te emocje :-)

Neta zazwyczaj właśnie z tych nieudanych cykli coś wychodziło, więc tfu tfuuu nie zapeszam i trzymam kciuki &&&&& :-)

ja w piątek musze się wkisić do doktorka jakoś w kolejkę, bo od soboty idzie na urlop a musze wysępić to skierowanie na usg i reszte badań, żeby zrobić po 36 tc, bo w końcu do szpitala pójdę z niczym :-p
 
Neta niestety rego boja sie wszyscy ze stanie sie najgorsze bo zrobil to raz wecwodce to zrobi i drugi.niby ma zakaz zblizania sie do domu ale dopoki ona niezlozy zeznan nic mu zrobic niemoga.jak niby wyszlo teraz na jaw to juz ja bil niekiedy ale nie tak mocno jak teraz.ze rego nikt niezauwazyl ze sasiadow.narazie opiekuje sie nia mama mojego M ale niewiadomo co dalej bo to kobieta tez starsza.
Wikama super ze po wozycie wszystko ddobrze.Teraz szyjka niech sie jiz skraca.Ciaza donoszona.juz prawie meta.siostra kolezanki ma na 27.06 termin i rez juz czeka z niecierpliwoscia
 
hello :-)

ale tu spokojnie :-)
ja właśnie zjadłam rogalika z nutellą, zapiłam mlekiem i dopchałam czereśniami- szaleństwo :-D

Wróciłam z wizyty i szyjka skróciła mi sie do 2 cm, mam bardzo dużo śluzu, najprawdopodobniej zeszło mi dużo z szyjki. Mam byc zwarta i gotowa! Aaaaaaa.... Niestety ciśnienie zaczęło mi rosnąć... Mam mierzyć w domku i w czwartek jadę do anestezjologa, wiec ona wszystko posprawdza! Wtedy tez mam iść na ktg.
Z moją pchełką wszystko dobrze! Serducho jak dzwon: 138 ud/min.

Buziole!!!

super, ze wizytka udana, to teraz zaciskamy mocno kciuki i czekamy na Lilcię :tak:

Wikama no noooooo godzina zero się zbliża :-) w końcu nie masz żyrafiej szyjki :-p kurde ale zleciało, Lilianka lada dzień wyskoczy!!!!! ajjj znowu te emocje :-)

no to kochana teraz my się wpychamy w kolejkę po Wikamie :-p;-)

miłego dzionka wszystkim
 
Ewcik ale mixy jedzeniowe robisz fuuuu :-p mleko i czereśnie? i dalej problem z zaparciami, ja bym po tym chyba od razu na kibelku siedziała :-)

a ja dzisiaj spałam niecałe 2 h ;/ nie dość, że znowu burza i ściana deszczu, ludzie znowu zalani i tak do 1:30.. a od 3:30 jakieś skurcze mnie dopadły, przeczekałam czy przejdą, bo zastanawiałam się czy na IP jechać.. były różne więc nie panikowałam, ale dość bolesne france :/ co 10, 5, 12 min, różnie.. teraz brzuch twardnieje, ale nie tak boleśnie jak w nocy.. poczekam jeszcze, najwyżej popołudniu szpital ;/
 
Cześć Piękne kobitki!

Ewcik masz racje, spokój i cisza na forum! Chociaż ja to bym chciała żeby nasze Staraczki przyniosły nam jakies dobre wieści! Bardzo im kibicuje!!! No strasznie chce żeby któraś przejęła mój ogromny brzuchol! No a Ty Ewcik tez już blisko! Tez tak szybko Ci czas leci? Jak Marcepanek?

Izuś Ty zaraz za mną! Jak sie czujesz? Jak brzunio? No z tymi badaniami to pod koniec jest urwanie głowy: jakies wymazy, badania krwi, moczu! Ja już mam dosyć!

Martoocha co u Ciebie? Jak kochana Twòj brzucholek i Stella?

a co u Was kochane Mamuśki? Anila, Myszko, Nanulinko, Zapominajko, Karo, Kaso,ona-to-ma!? Ciekawa jestem co u Waszych Maluszków!

Staraczki a za Was zaciskamy kciuki! Ja i Lilianka! Dajcie znać jak u Was staranka! Mój brzuszek do przejęcia! Bardzo duży i z niesamowitą zawartością!

milego dnia kochane!

Izus doczytałam! I bardzo Cię proszę, nie wpychaj sie w kolejkę ;)! Trzymam kciuki żeby wszystko sie wyciszylo a teraz pij meliskę i poloz sie na boku i pośpij może! Buziaki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry