reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

mzc jak ci się udało żeby M poszedł na takie badania że lekarz dał bo u mnie coś nie bardzo na przysadkę chcą M wysłać

kochająca mama juz niedługo mdłości znikną :):) gratuluję nowego członka rodziny
 
reklama
Danutaski, leż grzecznie i zobaczysz, jeszcze pokochasz to lenistwo. Ja myślałam że się nie da, a teraz niby mogę już coś robić (czasem rwa mniej dokucza) a mnie do łóżka ciągnie, hihi. Warto odleżeć swoje, a później, może tak będzie jak i u mnie, że na koniec Kruszynka stwierdzi, że tak się jej spodobało że nie wychodzi :D:-D
U mnie termin w piątek, Mama przylatuje 03.03 ale mieliśmy już trochę podchować szkraba sami, a tu wyjdzie jeszcze, że będzie z Mężem na porodówce ;-) a jak kupowaliśmy bilet, to się bałam, że urodzę początkiem lutego i później Mąż wróci do pracy a ja zostanę sama i ten 3 marca wydawał się wręcz za późno, ech...
Kochająca Mama a Ty sobie suwaczek zarzuć, bo ja już nie pamiętam w którym tygodniu u Ciebie jesteśmy. No i powodzenia na badaniu, wreszcie zobaczysz swój CUD :tak:
Bryska, powodzenia z invitro. Jak dobrze pójdzie, to będziesz Mamusią bliźniaków :-D
 
Cześć dziewczyny u mnie narazie negatywnie ;-(
niestety jakiś wirus mnie dopadł najgorsze, że rozbiera mnie tylko na wieczór, dreszcze, bóle mięśni i okropne głowy, karku, byłam dziś u lekarza kazał wziąść ibuprom jak sie na wieczór powtórzy masakra jakaś, a żadnej gorączki nie mam żadnego kataru i kaszlu
szczerze powiem że już zaczynają mnie oczy piec czyli pewnie znowu powtórka z wczoraj będzie co za cholera się przypałętała!
najgorsze, że jeżeli jestem w ciąży to boje się że ten wirus wszystko zniszczy a co najśmieszniejsze wszyscy w domu zdrowi tylko mnie tak dopadło nie wiadomo co dziwne
 
Mgielka u mnie wszyscy zdrowi a mlodego dopadlo cos podobnego do Twojego cholerstwa. Nie martw sie ibuprom mozesz zastapic paracetamolem, jest o wiele mniej szkodliwy nawet w ciazy, a dziala tak samo jak ibuprom. Duzo zdrowka i jak nie teraz to zaciazymy za miesiac ;-) glowa do gory w koncu sie uda
 
no i zaatatowało gardło masakra mam orofar do ssania i wziełam gripex, w niedziele testuje ale czarno to widzę poza delikatnymi ciągnięciami w dole brzucha nie czuje już żadnych objawów, chyba sie zapłaczę ;-( szefowa coraz gorsza a umowa coraz krótsza ehhh a niestety to ma dla nas ogromne znaczenie chciałam się załapać na wszystkie świadczenia hmm o liczyłam że za jakiś czas nie będę musiała korzystać z opiekunki przy odbieraniu małej z przedszkola niestety pracujemy w takich godzinach że przedszkole już zamknięte, a tu wszystko pod górę ;-( no takie to przyziemne co piszę ale takie są realia przynajmniej w naszym przypadku
cmoki dla wszystkich jutro powrót do pracy to będę miała więcej czasu żeby się odzywać ( niestety w domu mam mniej czasu niż w pracy ) hihi
 
Ojej!!! No przecież wiosna idzie!!! Dziewczyny macie nie chorować!!!!:angry:

Bryska
działasz zgodnie ze swoim sumieniem - to jest najważniejsze...lepiej zrobić "coś" niż potem żałować że się tego nie zrobiło :tak:
Mgiełka ja jak zaszłam w ciążę też miałam "dziwny" katar...więc za niedzielę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Mzc narazię drżę jak osika...:-( boję się "iść na całość" wcześniej...
Boże!!! przed akcją "poronienie" tego co mam teraz w głowie nie było...czuję się jakbym siedziała na szpilkach..:baffled: :eek:
Kochająca_mama czekamy na suwaczek i moze zdjęcie z usg genetycznego? :tak:
Myszka ja tylko chciałam powiedzieć ze ostatnio mam "czuja" na ciężarne &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Galwaygirl nie wiem jak Ty ale ja już się doczekać nie mogę..:tak:;-)
Lopop wszystkie jedziemy na tym samym wózku...w końcu zacznie któraś "wysiadać" ;-) przecież wiesz że trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ani@k mam nadzieję że jeszcze trochę i będę mogła wyruszać na spacer :-D a ten trzeci miesiąc to pewnie minie mi tak szybko że nawet nie będę wiedziała kiedy.
To normalne że boisz się o nową ciążę. I raczej nie minie, ten strach pozostaje chyba aż do samego momentu narodzin. Ale dzięki temu co przeżyłyśmy, bardziej potrafimy docenić jakim darem jest "nowe życie" które rośnie w nas a potem przychodzi na świat żebyśmy mogły mieć noce nieprzespane ;-)
Mgielka2829 a czujesz się "ciążowo"? Czasami jest właśnie tak, że w tym cyklu kiedy się nic nie czuje to się właśnie udaje ;-)
Bryska to powodzenia na wizycie i zdaj nam relację po powrocie czego mądrego się dowiedziałaś. Jak masz 3 miesiące przygotowań, kto wie, może akurat w tych "przygotowaniach" wyjdzie samo naturalnie :-D. Jeżeli się czujesz gotowa i próbowałaś już innych rzeczy i wszystko zawodzi to nie ma na co czekać. Czasami szczęściu trzeba dopomóc. Czy mogę wiedzieć co było przyczyną straty Twojej pierwszej ciąży?
Lopop kiedy dokładnie macie tą Komunię? Bo wróżka danutaski wróży Ci że wtedy, kiedy będziesz miała najwięcej latania z młodym, kiedy będziesz myślała że jak ciąża to lepiej nie teraz a za miesiąc, to wtedy Cię dopadnie :tak:
Mzc w ostatnich dniach pokapowałam się, że na mój żołądek dobrze wpływa...pieczywo:-D. Konkretnie zasmakowały mi takie zwykłe bułeczki. Ja to jestem z tych, co za pieczywem nie przepadają, śniadanie to np gorący kubek, jabłko itd, ale ostatnio moim ulubionym daniem jest bułeczka z almette ziołowym i pomidorek. Szkoda jeszcze że pomidory są bezsmakowe, ale niedługo się zrobi cieplej to i pomidorki przestaną być takie sztuczne.
Dobrze że Twój M idzie na badania, będziecie przynajmniej od tej strony wiedzieć co i jak i czy warto coś podleczyć, tylko jak go kilka dni nie będzie to jak wróci to pewnie będziecie już ostro działać bo "ważne dni" będą się zbliżać ;-)
Kochająca_mama30 to teraz to masz ręce pełne roboty. Nie przemęczaj się kochana! I pisz do nas jak będziesz miała jakieś ciekawie wiadomości. Daj znać po badaniu, bo jestem bardzo ciekawa czy będzie jedną dzidzię czy dwie! Te kilka dni pewnie już nie możesz się doczekać. Ale zaraz mamy weekend, czas szybko minie i nastanie upragniony poniedziałek:tak:
Galwaygirl - Kochająca_mama30 jest gdzieś 4 tygodnie dalej niż ja, jak dobrze kojarzę. Teraz to my Ciebie na bieżąco będziemy śledzić, Twoje wpisy, jak umilkniesz to będziemy wiedzieć ze udałaś się na porodówkę :biggrin2: no i oczywiście zaciskam kciuki z całych sił za (w miarę możliwości) szybki i bezbolesny poród, bez komplikacji, a Piotruś pewnie dostanie 10/10 punktów. Będzie dobrze, jeszcze trochę a będziesz miała to za sobą, a utulenie w ramionach Piotrusia zapewne uśmierzy każdy ból!
Mgielka2008 jesteś jeszcze kilka dni przed @ więc nawet gdyby była ciążą, to test ma prawo wyjść jeszcze negatywnie. Tym bardziej że miałaś ciekawe wyniki z testów owulacyjnych i tak naprawdę to nie wiesz kiedy miałaś owulkę. Bądź dobrej myśli i staraj się wykurować jak najszybciej. Gdyby była ciąża a nie jest widoczna na teście, to tabletki jeszcze nie szkodzą (tak wyczytałam). Natomiast gdybyś zobaczyła kreseczkę, to automatycznie odstaw wszystkie leki i staraj się leczyć domowymi metodami. Kiedy kończy Ci się umowa? Nawet jeżeli nie wyjdzie w tym cyklu, to może się uda w następnym i może załapiesz się na przysługujące świadczenia. I wcale nie jest to taki straszny temat do myślenia, jesteśmy tylko ludźmi i normalne że chcemy sobie zapewnić stabilizację finansową, to takie czasy teraz, że kobietom każe się rodzić dzieci, ale w pracy takiej nikt nie chce. A siedzieć w domu i udygać z wypłaty męża to wcale nie jest takie łatwe w tych czasach. Nie martw się na zapas bo może jeszcze nie wszystko stracone!

A ja już przytyłam 1kg :baffled: ciekawe co to dalej będzie, jak ja z mdłościami tyję to co dopiero dalej!! Brzucha na razie nie widać.
 
Ostatnia edycja:
witajcie ja już w pracy umowę mam do 1 lipca 2013 roku, więc jeszcze troche czasu jest ale pracuje u ludzi którzy strasznie kombinują, nie chcę się wgłębiać w szczegóły, szefowa wzieła pieniądze z UP na doposażenie stanowiska i zobowiązała się zatrudnić pracownika na dwa lata, była w ciąży teraz urodziła w pażdzierniku i zacyzna sie pojawiac a to małe biuro i szczerze powiem że nie ma tyle pracy aby nie mogli sami go prowadzić, nie raz kombinowała żebym przychodziła na pół etatu ( tak było sierpien i wrzesien) a oficjalnie przed urzędem byłam na cały tylko potem jej zwracałam częśc wypłaty, dużo mam takich przykładów ale nie chce mi sie nawet o tym pisać....
poza tym czuje się troche lepiej gardło mnie nie boli tylko głowa okrutnie jak zmieniam pozycje tak łupie, a teraz jak siadłam w biurze to czasem kręgosłup na dole zaboli a tak to nic , czuje że nic z tego ;-(
 
Mgiełko mam nadzieje ze choróbsko pojdzie precz. Jak z córką byłam w ciąży to też miałam jakies zapalenie wstretne gardła w 6 tyg zaraz na początku ciąży i bardzo sie bałam, lekarz mi wtedy przepisał antybiotyk wziewny i syrop dla ciężarnych jadłam czosnek (fujjj) i łykałam witaminki.bałam sie bardzo wierz mi ale wszystko sie dobrze skończyło bo córa siedzi sobie obokj cała i zdrowa:tak:A co do przyzemności....rozumiem Cie w 10000%. Mam podobnie, moja córka od września idzie do przedszkola, ja mieszkam w innej miejscowości niż pracuje i na serio nieźle bede musiała sie pogimnastykować by móc ja odebrać na czas:( niestety lepiej dla mnie i malucha byłoby gdzybym zaciążyła teraz i na spokojnie mogła funkcjonować. Trzymaj sie.

Danutasku kurka ale biedulka jesteś rzecywiście nie masz łatwo w tej ciązy ale tak jak piszą dziewczyny i ja myśle, wszystko sie zmieni w II trymestrze już wkrótce:tak: no takie zycie jest własnie. Każda ciąża jest inna jak widać Tobie jest przeznaczone odpoczywanko na maxa widocznie:tak:Bedzie dobrze:tak:Zdróweczka zyczę.


miłego dnia
 
reklama
Dziękuję kochane,
suwaczek zrobię w przyszłym tyg. o ile ciąża potwierdzi się w 100 % , bo tak to jakoś nie mam przekonania.

Danutaski, ja też przytyłam 2 kg:-) więc nie przejmuj się wcale!

Dam znać po badaniu co i jak...Buziaki!
 
Do góry