reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

a ja siedze i wertuje stronki w poszukiwaniu wozka, bo jakos nie moge dorwac na zywo tego Corala a w ciemno nie bede kupowac... za to zamowilam sobie juz wanienke ze stelazem, fotelik z wibracjami i dumam nad mata edukacyjna :-D
 
reklama
Ela tak sie mowi, ale tych wszystkich drobiazgow jest tyle...za na ostatnia chwile nie dalabym rady, a tak tu troche tu troche i sie powoli skompletuje co potrzebne ;-)

wlasnie dorwalam karuzele za 30 z pilotem i swiatelkami na sufit :-)
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry dziewczyny :-)

Dorcia gratuluję! uważaj na siebie, niech pięknie rośnie fasola:-D
Magda - ja Ty się czujesz...?Nanu -bardzo, bardzo się cieszę...
Gatto - córeczka... wow jak cudownie :-)
zakupy zakupy... Myszko - ja też wertuje szukam oglądam... znalazłam kilka stron z fajnymi ciuszkami i innymi niezbędnymi rzeczami w dobrych cenach. myślę, że dużą część będę kupować przez internet bo wybór ogromny i nie trzeba jeździć, nosić, szukać... teraz szukam spodni dla siebie... myślę o jakiś jeansach głównie z allegro... np. takie 99 HIT! ciążowe RURKI jeansowe (S-XXL) tu: S (2681784478) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
a u nas piękna pogoda... uwielbiam ten kolor nieba :-) więc jest pomysł na las...
miłego weekendowego wypoczynku!
 
ja dla siebie juz kupilam, jedna spodnice welniana, kilka sweterkow dluzszych, w sumie bede miala 3 pary ciazowek w roznych rozmiarach wiec mysle, ze siebie mam z glowy. Moj mlody dostal co chcial, a teraz pomaga mi wybierac drobiazgi dla maluszka :-) bo eM... dla niego lepiej jak przyjdzie i bedzie mogl pomacac, wyprobowac jak ogladac zdjecia i czytac dane techniczne produktu :-D leci mi na leniwca w tej kwestii :-D
 
reklama
Haha ja bardzo chciałabym,żeby to było bobo. Wiem,że beta tydzień przed okresem to może za wcześnie, ale lekarz chciał wykluczyć ciążę. Wydaje mi się jednak,że już by coś było na wynikach, a tu nic a nic. Next time! Nie przestaję walczyć :)
 
Do góry