reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
co to oznacza test srumieniowy i plytkowy bo 1 raz słysze o takich porównianiach

strumieniowy to taki, na który (teoretycznie) kieruje się strumień siusiu, można też zrobić do pojemniczka i poprostu patyczek zanużyć w nim (na 10 sek)
a płytkowy to taki, na który nanosisz kropelki na płytkę

nie wiem czemu, ale lekarz pierwsze co mi powiedział o testach, to żebym zaczęła od strumieniowych (może dlaczego, że są nasączone dłużej i większą ilością moczu), nie wiem
 
Ostatnia edycja:
aha pytam b nie wiedzialam . ja zawsze mialam 32 dni a teraz mi dala ten duphaston to ponoc dziala jak luteina tez reguluje @ zibaczymy ile teraz bede miala dni
 
Sun piękny Bobas no i oczywiście jego domek :-) choc powiem ze spory jak na 11 tydzień :)

Trzymam kciuki za wszytkie sikańce jutro :) i wysyłam fluidki ~~~~~~~~~~

Dobranoc wszystkim !!
 
Magda
dokładnie to samo :(
obudziłam się 2h przed budzikiem, bo chciało mi się siusiu... @ nie było, wzięłam test i zrobiłam, niestety jedna kreska :(
poszłam więc dalej spać

jeśli @ się nie pojawi przez najbliższe 2 dni to powtarzam w piątek rano
 
reklama
hej dziewczyny :) jestem tu nowa obecnie udzielam sie na innym watku ale tu tez sie przylacze :)
Witaj :) powiedz coś o sobie :)

Niestety sikaniec negatywny,ale @ też nie ma.
Madziu ja wierzę że u Ciebie rozwija się mała fasoleczka bo patrząc na wykres to łomatko ja bym taki chciała .. ślicznie tempka idzie w górę więc za parę dni możesz powtórzyc może za wcześnie robisz i maluszek jeszcze się ukrywa i nie chce się ujawnić cierpliwości a niedługo wpadniesz tutaj z II kreseczkami :) główka do góry :)

Magda
dokładnie to samo :(
obudziłam się 2h przed budzikiem, bo chciało mi się siusiu... @ nie było, wzięłam test i zrobiłam, niestety jedna kreska :(
poszłam więc dalej spać

jeśli @ się nie pojawi przez najbliższe 2 dni to powtarzam w piątek rano
Vin nie wiem jak u Ciebie bo chyba nie prowadzisz wykresu, ale też czuję że za wcześnie robisz kiedy powinnaś mieć @ ??

Cześć Laseczki :* ja już po betce :) teraz czekanie do jutra ... eh i to do 16 ! weź tu wytrzymaj ... :(
 
Do góry