reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Gretel witamy nową staraczkę!! Napisz coś więcej o sobie!

5 lat bez zabezpieczeń ale od jak dawna się staracie? Są tu dziewczyny które współżyły latami bez myślenia o ciąży a później jak zaczęły się starać to 3-4 cykle i już były w ciąży!

Też bym tak chciała, staram się być dobrej myśli- choć to nie jest łatwe.
 
reklama
Ja powinnam wrócić13 sierpnia, narazie wzięłam dodatkowo 10 dni wolnego, później strzelę sobie jakieś L4, tylko jeszcze nie wiem na co zachoruję i chcę wykorzystać całe 60 dni zasiłku opiekuńczego na dziecko zdrowe czy jak to się tam nazywa i chce dobimbać najlepiej do końca roku.

hyhyhy ale krótkie zdanie napisałam :-)

A co to za zasiłek?? :szok: na czym polega i kto na niego zasłużył... :-p napisz coś więcej :-)
 
ale nastrugaly niunia spi ja kolacje zjadla film z mezem obejrzala john carter ;-) czy jakos tak i wracam do was a tu 40 postow.. no no

magdalenko tesknilam wspolczuje wiem co czujesz bo ja sie caly czas stresowalam tym ze bym od poniedzialku szla do pracy a na szczescie ide na wychowawczy na 3 lata ale napewno cos od nowego roku poszukam by dorobic bo niestety na jednej pensji bedzie ciezko no chyba ze pracodawca zmadrzeje i bedzie chcial mnie sowrotem do pracy a nie wymyslal wiem ze jak bym poszla do sondu pracy bym wygrala ale niechce sie klucic bo wole byc z dzieckiem zwlaszcza ze ona taka malutka a przez tesciowa to tylko by chciala byc na rekach wszyscy jej tlumacza ze nie moze jej tyle noscic nawet maz jej ale niewiem jak jej juz do rozumu przemowic mowie i mowie az mi glupio ze zwracam na to uwage ale iunia potem z krzykiem jak ja sie chce polozyc do karmienia na podusie na plasko i wogle wkurza mnie to bo ona nie musi sie z nia meczyc potem a ja pojde do sklepu a ona przez godzine jak mnie niema ja nosi ... musialam sie wygadac sorki...

jutro jeden z najtrudniejszych dla mnie dni bo daje szefowi wniosek o wypoczynkowy urlop i urlop wychowawczy.. w sumie takchcial wiec mam nadzieje ze problemow nie bedzie robil bo az mnie to przeraza... i sen z powiek skrada niestety strasznie sie tym stresuje a i zostajemy u babci do poniedzialku wiec raczej bede mniej na necie a jutro bedzie pani z play do mnie dzwonic by wybrac telefon bo mozna 3 miesiace przed koncem umowy dostac nowy telefonik a dzis nie dalo tego rady zalatwic bo telefon na taty firme ;-) i on musi wszystko potwierdzic...

aaa witam nowa staraczke &&&&&&&&&&&& zeby wyniki wyszly sliczne i zebys szybciutko miala 2 kreseczki

zoneczko niunia ucalowana na szczescie spi ale zemna w lozku bo inaczej nie dalo rady...ale byyla dzielna dalam jej troszke panadolku i juz lepiej spi spokojnie jak na razie;-)

fifka no to super ze sie z tesciami dogadujesz mnie strasznie ostatnio denerwuja wiecej niz na poczatku.. niewiem moz emi dobrze te kilka dni u babci zrobi tzn u mojej mamy tam sie czuje spokojniej nie musze sie martwic ze co chwile mi babcia do pokoju wchodzi by dziecko zobaczyc i najlepiej porwac do gory... i na rece bo obok wc i zawsze co idzie to odbija do nas a jak dzwi sie otwiera to chalasuja i co dziecko sie budzi i ona oo niespi.... :eek:

a noi niewiem co mialam jeszcze napisac

a ael no no zdolny wiktoro ;-) i widzisz zabek ktory to juz??
 
Żabo ooo John Carter! My z Pawłem uwielbiamy ten film, bardzo nam się spodobał, aż kupiliśmy go na dvd :-)
A młodemu górna lewa jedynka wychodzi, 3ci już ząb, ale prawa jedynka też ale wolniej, więc dwa na raz :-)
Mojej znajomej syn o 3 tygodnie starszy już ma 7 zębów :-)
 
Boooosz tak patrzę na moje dziecko i jakoś po tej chorobie taki strasznie rozumny się zrobił, inteligentny. Tuli się do nas, bawi się zabawkami tak jakie mają przeznaczenie, wie że coś nie można zrobić...w szoku jestem :biggrin2:
Wyżyna mu się ząb, a taki śmieszek się zrobił :biggrin2:
Ja zawsze mówiłam, ze to malutki Bohater :biggrin2: Nasz forumowy czempion :)
 
reklama
Hmmm.... nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale to chyba trzeba jakoś udokumumentować, że nie ma innych osów do sprawowania opieki nad dzieckiem... :eek:
 
Do góry