reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Gretel...no wlasnie, jak dlugo, bo jak krocej niz 12 miesiecy, to po prostu jak sie to mowi "musisz wyluzowac":cool2: taka madra jestem...
niby dopiero po intensywnych staraniach 12 miesiecy mozna zaczac sie martwic...
badania to jezeli chcesz to podstawowe jak np prolaktyna, progesteron, estradiol, TSH, FSH, LH, cytomegalia, toxoplazmoza

edit: no to jezeli 5 lat...no to na pewno warto sie zbadac..dodatkowo sugeruje badanie nasienia meza


Kiedy najlepiej wykonywać takie badania hormonalne ? Badania nasienia robiliśmy- jest ok :)
 
reklama
Chwile człowieka nie ma a tu tyle czytania...
My po wizycie... wszystko w porządeczku,mała rośnie,waży 2300 g. Oczywiście jak zawsze była niegrzeczna,pchała sobie palce od stóp do nosa,mam króciótkie filmiki ale to już jutro.Szyjka ok,termin bez zmian tj. 26.09 ( szczegół,że wcześniej źle zrozumiałam lekarza i myślałam,że 28 ale tl mało ważne)
Fasolka super,że Łucja ma się dobrze:-)
witam nową forumowiczkę
 
Gretel witamy nową staraczkę!! Napisz coś więcej o sobie!

5 lat bez zabezpieczeń ale od jak dawna się staracie? Są tu dziewczyny które współżyły latami bez myślenia o ciąży a później jak zaczęły się starać to 3-4 cykle i już były w ciąży!


Paluszek mam tak samo z tym pukaniem :-D jak sobie wyobraziłam dzisiejszy dzień z dodatkowym dwu latkiem biegającym po domu to aż zbladłam... oj dwie masochistki jesteśmy! :-D



Magdalena Fasolka Paluszek
kurcze... współczuję wam takiej konieczności.... Ja się cieszę że z małym mogę dłużej zostać.... choć drugiego bąbla pewnie będę musiała szybciej zostawić... No ale to z teściową a nie w żłobku to dla mnie duże pocieszenie! Ostatnio nabrałam do teściów dużego zaufania jeśli chodzi o małego.


Powiem wam że ostatnio w ogóle z teściami wzorowo zyję! Aż zaryzykuję stwierdzenie ze cieszę się że są obok... teść co raz a to mleko czy Pampersy kupi! A to przyjdzie pogadać i nacieszyć się małym! Oboje są bardzo ostrożni i o wszytko pytają zanim coś z małym zrobią! Ostatnio w niedziele teść nakarmił małego obiadkiem to był tak szczęśliwy ze gdyby nie uszy to na okrągło by się śmiał! :-) Konrad też ich uwielbia! A zwłaszcza dziadka! A ja uwielbiam patrzeć jak oni razem szaleją i się przytulają! Jakoś wyzbyłam się zazdrości i teraz aż miło mi na sercu się robi jak widzę że Konrad kocha dziadka i babcie!



Oj tak Paluszku! Śliczna z ciebie babka!!! A jak młodziutko wyglądasz!!! Ja bym ci dała z 17 lat nie więcej! :-D



Miq to wspaniałe wieści!! Najważniejsze ze szyjka trzyma i z małą wszytko w porządku! Teraz tylko czekać!! Jeju to już za miesiąc masz termin!!!! Kiedy to minęło!!!??? Znaczy ze Pok i Bella też mają niedługo termin!


Ja już męża przeleciałam i zaraz mykam spać! Muszę się solidnie wyspać przed jutrem..... :szok:
 
Ostatnia edycja:
Kiedy najlepiej wykonywać takie badania hormonalne ? Badania nasienia robiliśmy- jest ok :)
juz ci pisze kochana :

FSH, LH, Estradiol - najlepiej 3dc
progesteron, prolaktyna - najlepiej w II fazie cyklu, zalezy jak dlugie masz cykle, ale przy okolo 28dniowych, powinnas te badania zrobic ok 22dc
TSH, cytomegalia i toxo - kiedy chcesz, bo to sa badania niezalezne od dc
 
Hej dziewczyny :) Przygarniecie mnie ? Ja z mężem staramy się jakiś czas o dzidziusia.....I właśnie dziś zdołowałam się po raz kolejny :( Nie mogę już patrzeć na testy który wskazują 1 kreskę :(

Witam nową staraczkę i życzę powodzenia :-)


Zmykam bo zaraz mężulek wróci z pracy....

Będę jutro

Spokojnej nocy

Buźka :-)


Spokojnej nocy kochana :*


Chwile człowieka nie ma a tu tyle czytania...
My po wizycie... wszystko w porządeczku,mała rośnie,waży 2300 g. Oczywiście jak zawsze była niegrzeczna,pchała sobie palce od stóp do nosa,mam króciótkie filmiki ale to już jutro.Szyjka ok,termin bez zmian tj. 26.09 ( szczegół,że wcześniej źle zrozumiałam lekarza i myślałam,że 28 ale tl mało ważne)
Fasolka super,że Łucja ma się dobrze:-)
witam nową forumowiczkę

Super wieści, jutro zmolestuje o filmy jak zapomnisz :-)



Boooosz tak patrzę na moje dziecko i jakoś po tej chorobie taki strasznie rozumny się zrobił, inteligentny. Tuli się do nas, bawi się zabawkami tak jakie mają przeznaczenie, wie że coś nie można zrobić...w szoku jestem :-)
Wyżyna mu się ząb, a taki śmieszek się zrobił :-)
 
juz ci pisze kochana :

FSH, LH, Estradiol - najlepiej 3dc
progesteron, prolaktyna - najlepiej w II fazie cyklu, zalezy jak dlugie masz cykle, ale przy okolo 28dniowych, powinnas te badania zrobic ok 22dc
TSH, cytomegalia i toxo - kiedy chcesz, bo to sa badania niezalezne od dc

Baaaaardzo dziękuję :) To teraz pozostaje mi czekać na okres żeby wykonać FSH, LH i Estradiol...;)
 
Gretel..do uslug!:-D
a powiedz czy na usg nie widac zadnych torbieli? wszystko z macica tez ok? mierzysz tempke, obserwujesz cykl?

Miałam robione usg narządów rodnych, mówiła że wszystko jest w porządku. Wiem że powinnam dawno zmienić ginekologa ale u nas w Łodzi to wszystko jest takie drogie. Zaproponowano mi jechać do Matki Polki- ale jak usłyszałam cenę tych wszystkich badań to się przeraziłam :szok: Obserwuje śluz, generalnie to strasznie głupieje...
 
reklama
Boooosz tak patrzę na moje dziecko i jakoś po tej chorobie taki strasznie rozumny się zrobił, inteligentny. Tuli się do nas, bawi się zabawkami tak jakie mają przeznaczenie, wie że coś nie można zrobić...w szoku jestem :-)
Wyżyna mu się ząb, a taki śmieszek się zrobił :-)

No to teraz już wiesz czemu Fasolka (chyba) nazywa go bohaterem!!! :) Super synek, mężczyzna prawie:-)

Fifka na szczęście moja mama jest zakochana w Ninie i oczywistym dla niej było, że jak wrócę do pracy to ona się nią zajmie - sama już zawodowo nie pracuje. Do nikogo(nie licząc męża) nie mam takiego zaufania jak do niej więc bardzo się cieszę, co nie zmienia faktu ze wracać do pracy bym jeszcze nie chciała...jak zajdę w ciąże na pewno szybciej niż ostatnio pójdę na zwolnienie (w pierwszej ciaży tak naprawdę na zwolnienie poszłam dopiero od stycznia)
MIq fajnie ze wszystko dobrze u Ciebie...ale to już blisko...jeny ja się za Ciebie już denerwuję....naprawdę ciężkie, ale niezwykłe i wyjątkowe chwile przed Tobą....;)

A ja obżarłam się winogron, napchałam orzeszkami w karmelu i popiłam to na dokładkę reddsem żurawinowym jest mi obrzydliwie niedobrze więc idę spać - koszmary mam jak w banku:/ buziaki
 
Ostatnia edycja:
Do góry