reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

powaga ? myslałam ze jak bede robic co 2 dni to wystarczy przeciez dni owluacji sa przez 2 dni , nic bede musiała dokipic testy bo mam ich tylko 10
 
reklama
Nico,pok prawdopodobnie ma na mysli to,że hormon,ktory jest odpowiedzialny za owu i ktorego stezenie jest wlasnie takim testem wykrywany takowe największe stęzenie ma wlasnie popoludniu...Rano natomiast najwyższe stężenie ma hCG czyli gonadotropiny kosmówkowej,wytwarzanej przez zapłodnioną komorke jajowa,hormonu niezbednego w rozwoju ciazy - dlatego najbardziej wiarygodne są testy robione rano.
I atan dobrze pisze...nie pij ze 2 godz przed.
A testy owu juz tez pisalam rob codziennie...

Te pare miesięcy to jeszcze nie jest dłuzszy czas..spokojnie,jeszcze ze 3 miesiace i się bedziemy martwic;-)
 
Ostatnia edycja:
to nie wiedzialam ale ja zabardzo nie mam jak bo pracuje na 2 zmiany i pracuje od 6 do 14 albo od 14 do 22 i najlepiej by mi bylo rano robic a w pracy nie bede szla z pojemnikiem do wc
 
Dziurka juz ci odpowiedziała ja mam spowolnione ruchy na telefonie.. a dzwonili z serwisu. W srode najpóźniej będzie naprawiony poszła matryca i tasma matrycy koszt 330zl więc do 5tego będę mieć 50zł na życie nienawidzę mieć ttakich dodatkowych wydatków..
 
Nico no a ja myslę,że na pewno dasz radę się zroganizować...:tak:
Atanku uuu to faktycznie ale niestety takie koszta nieprzewidziane bola najbardziej bo dopadają człowieka z nienacka
 
łomatko ile naskrobałyście ... a mówiłam nie pisać dużo bo później wieki nadrabiania to niedobre nie słuchały nie.gif

Dziurka ma rację, Domi obiecana Bartkowi i już, chyba, że Pyscek będzie miała Chłopca to się podzielą, zresztą, Bartek starszy to akurat (nie że coś, ale przezorny ubezpieczony :p)

Nicola, z tego co dziewczyny mówiły, to mogą się zbliżać, ale może też być właśnie po. Tylko taka sama albo ciemniejsza daje pewność, że to owu

oj nie nie, ja muszę mieć dziewczynkę bo mój zięć właśnie męczy mamę bo nie chce wyjść :-) haha ... rozmawiałam z Natkusią i już zeswatałyśmy dzieci więc teraz muszę ostro się brać do roboty z mężem :-D
 
reklama
Dziurko, Bartek starszy, kobiety żyją dłużej, podzieli się jakoś :) (ale trzymam &&&&&za Pysckową dziewczynkę)

O, no Pyscek ma dziewuszkę i już, Domi Bartkowa

nicola, zaraz, owu dwa dni? Czy ja dobrze zrozumiałam? Owu po pozytywnym teście ma wystąpić do 48 godzin, a nie że owu trwa dwa dni.
 
Do góry