reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Netka pij karmi bo tez dobrze na laktacje działa, Cola ma kofeinę.... wiec ja bym sobie ja odpuściła.


Pod koniec tego tygodnia powinnaś mieć już paczuszkę z ciuszkami :tak:


A co do laktacji to minie troszkę czasu zanim sie unormuję. Ja nawet nie wiem ile mam mleka... Konrad się najada więc mi ta wiedza wystarcza :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fifka ja wiem ile mam wiadomo bo butelka od laktatora ma miarkę, woreczki do przechowywania pokarmu też ;) pepsi mało piję a nie pomyślałam o kofeinie. co ja bym bez was zrobiła chyba bym zginęła z tym wszystkim teraz. karmi sobie wypiję, obawiam się też nawału pokarmu po karmi że nie nadążę odciągać tego a z drugiej strony boję się też że mi zaniknie a wtedy gorzej. Dziękuję Ci raz jeszcze bardzo :* widzisz z niecnacka ciuszki się przydadzą chwilowo same body potrzebne ale jednak :) i skarpetunie ale zakupiliśmy dwie pary to będą jej zakładać. Ta moja teściowa jednak zła nie jest znalazłam laktator elektryczny używany i się waham czy wziąć a ona mówi żeby brać ja mówię że za dużo wydatków a ta do mnie że o pieniądze jak by nam brakło do wypłaty na wszystko to się zadba oni pomogą.
 
witam necia karmi daje cuda i herbatka hippa ale ta w granulkach w torebkach jakos mniej na mnie dziala...ja mam przewaznie 100ml jak sciagam chcialabym wiecej ale jakos niema a niunia sie najada wiec super ;-) w poniedzialek mamy pediatre ;-) na 16ta ;-)
necia poglaszcz gosienke odemnie ;-)
 
Hejka :-) To znów ja ;-) z tym dołem, to fakt już mi lepiej, pewnie następna załamka będzie za tydzień i trochę jak się okaże że @ przylazła :-p ale na razie nie będę o tym myśleć ;-)
A ja dostałam w tym tyg. nowiusieńki termometr i się cieszę jak dzieciok :-p Chociaż bardziej się cieszę, że za tydzień robimy sobie z Moim Kochaniem wypad na zawody modelarskie :-D żeby mnie tylko @ nie złapała :-( bo to dziś 20dc, a mnie już od kilku dni (.)(.) i brzuszek nawalają :baffled:

Fifcia- i jak tam z psiakiem? :-)
Dagne- dziękuję i nie dziękuję zarazem (by nie zapeszać hi hi) ;-)
Lamia- dziękuję kochana :-* łapię fluidki, póki nimi dzielisz ;-) Masz rację dzisiaj troszkę lepiej :-) zobaczymy co to będzie dalej :-) na razie widzę, że u Ciebie już ostatni tydzień :-D
Przykro mi z powodu koleżanki :-( Trzymam kciuk żeby wyzdrowiała :-) Kochana najlepsze co możesz dla niej zrobić, to być :-)
Neciuszka- kochana, nic nie szkodzi, że nie ślesz fluidków, za to masz wspaniałą córeczkę ( a propo’s jak się czujecie?) :-) <tulaski> :-)
Pyscku-a Ty jak tam? :-) Widzę, że się kurujesz :-D ja też ;-) zaciskam &&&& :-)
Natkusia- Dziękuję :-* fluidki pożeram łapczywie :-D i ja mam nadzieję, że się w końcu doczekam, jednocześnie cieszę się, że Wy nie musiałyście :-) To czasami nie do wytrzymania…odbiera kobiecość :-( Nooo zobaczymy co to będzie :-)
Iwasku- łlllooo ale masz kocurka pięknego :-D a jaki wzrok ma podejrzliwy ;-)
Atanku- a u Ciebie i Amelii co tam słychać? :-D
A swoją droga gdzie Ael się podziewa??? I co tam u Fasolki słychać? :-)
 
Necia, spokojnie, jak będzie Malutka w domu to będziesz walczyć o laktację, jak będzie za mało, bodziaki też Ci posłałam, skarpetusie zawsze łatwiej dostać, a też nie pomyślałam...

Truskawciu, nie odbiera kobiecości, co Ty gadasz, jesteś piękną, cudowną, pełną ciepłą osobą, a to tworzy kobiecość, nie to, czy społeczeństwo tak uznaje. To jest w Tobie i Dzieciaczka też się doczekasz, a wtedy będziesz, oprócz tego, że kobietą, to też Mamą :)
 
Necia - tylko pamiętaj, że używany, to możesz najbezpieczniej odkupić tylko silniczek!!! cały set, tzn to co przykładasz do piersi, uszczelki i butelkę musisz mieć nową - swoją! bo nigdy nie wiadomo, czy kobieta która ściągała pokarm nie miała np grzybiczego zapalenia piersi, lepiej dmuchać na zimne :) taka była rada mojej położnej laktacyjnej. Ja kupiłam jak już wcześniej pisałam - używany silniczek Medela (110zł) i resztę nową w poradni (46zł). Także wcale bardzo drogo elektryczny laktator nie wychodzi :) trzymam bardzo kciuki :)

Truskawcia, ja też ostatnio się o Fasolkę pytałam... mam nadzieję, że wszystko dobrze u Łucji :)

Aha i zapomniałabym!!! Necia - Gosia jest cudna!!! :D mała silna kruszynka :tak:
 
Ostatnia edycja:
Sil - nie mam pojęcia dlaczego nie można używać nawet wyparzonej części laktatora kogoś obcego, ale ja wierzę mojej położnej, bo dużo dzięki niej się nauczyłam, no a przede wszystkim karmić małą cycem. Wyprowadziła moje kłopoty z wklęsłymi brodawkami na prostą, że tak określę :)
Kwiatuszek - przykro mi... mam nadzieję, że w tym nowym cyklu sie przydarzy niespodzianka :)
 
reklama
dagne kupiłam z tej firmy co mam ręczny i da się z niego zrobić elektryczny jak się uda to właśnie tylko silniczek przełożę bo samych silniczków nie znalazłam, bardzo dziękuję za rady wszystkie chętnie przyjmuję

sil dziękuję ci bardzo :* kupiliśmy w tesco bo mają linię dla wcześniaków dwa body i dwie pary skarpetek, właśnie wróciliśmy od małej jutro po kąpieli ubiorą ją w jej ubranka.

truskawciu czujemy się dobrze ja dochodzę do siebie a malutka jest stabilna codziennie jej przybywa jakieś 20g więc jest dobrze, dziś podjęli znów probę karmienia mlekiem moim zobaczymy jutro czy jej nie zalega czy już jelitka sobie radzą.

Jutro zrobię fotkę w ubranku , wczoraj zresztą też robiłam i filmik nagraliśmy jaka z niej wierciocha nie pytając wstawię wam cioteczki. oczywiście pogłaskana bo ucałować nie mogę :)

Zobacz załącznik 456187Zobacz załącznik 456188Zobacz załącznik 456189


 
Ostatnia edycja:
Do góry