reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Fifka nie było mnie dość długo, remont trwał w nieskończoność. Bo tu cos nie wyszło tam itd. eh..a w tym bałaganie nawet kompa nie mogłam znaleść hehe. Ale juz bede gościć regularnie ;]
 
prawie :-D ciekawa jestem komu się chrześniak trafi :-p ale to dopiero początek :-) 8 tydzień, wujek M. się dowiedział w Walentynki :cool2:
 
Cześć Kochane, ja własnie co zaczęłam prace i powiem wam że wczoraj wcześnie ućkłam z forum a dzisiaj do czytania o bobrach miałam o seksie :D no dużo tego wam powiem :D
 
Magda nooo bimbałki tylko macać :D

Sil śliczności ta ostatnia fotka jest kapitalna :)

a my skoczyliśmy do sklepu po zakupy bo pustki się robić zaczęły w lodówce. Dzisiaj jak nic piękny dzień mam wkońcu winogrona białe :D
 
reklama
witajcie
Sil Twoja królewna jak aniołeczek wygląda, a jak już ładnie główkę podnosi:tak:
jejku a ja się naoglądałam ubranek na allegro i już się nie mogę doczekać wypłaty, ah jak myślicie takie droższe śpioszki to lepiej już na 62 kupować bo maluszek szybko wyskoczy z 56?
 
Do góry