reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ael to ty w niecałe 4 miesiące już inne pokarmy dajesz? Ja słyszałam ze podaje się je dopiero koło 5 miesiąca. :shocked2:


Magdalena no szkoda tych zdjęć... no ale ważne ze i po chrzcinach jeszcze porobiliście.



Magda eeeee w staniku :-D
 
Milia tzn jakie podejście do macierzyństwa?


Magda nie ma tam zdjęcia!
no chodzi o to, ze nie trzesiesz sie nad Wiktorem, ze jakos tak luzniej do wszystkiego podchodzisz...tu go nakarmicie, tu go polozycie...tu seksik...mimo dziecka utrzymujecie cieplo i namietnosc w zwiazku u wiekszosci par to wygasa...
no nie wiem, jakos tak mi pasujesz pod tym wzgledem...:tak:
Magd.a...w staniku....łeeee...ja dzis mialam ochote na jakis hardcore...

Ael dawaj zdjecie w tej bieliznie!!
 
milaa nie wiem dziś na szybko kupowałam jakiś bo z poprzednich mi się wylewały.. musiałam jakiś miękki kupić.. bo myślałam,że oszaleje w nocy :crazy:
 
Milia powiem Ci, że my z Pawłem jakoś specjalnie nt wychowania małego nie rozmawialiśmy. Jedno czego pragnę to wychować tak bym ja była z niego dumna a Wiktor z rodziców.
Teraz luzem podchodzę bo jak piszesz, co mam się trząść jak mały mi zdrowo i fajnie rośnie.
Wiem, że moje podejście do wychowania małego może się komuś nie spodobać, ale nie chcę by się do czegoś przyzwyczaił, by potem co płakał bo na rączki bo taki trochę ckliwy, dlatego ja np będąc z małym rzadko biorę go na ręce ale dużo z nim rozmawiam, albo bawię się z nim na łóżku. A jak np płacze dużo, od czasu do czasu odstawiam by się wypłakał. Poza tym my z Pawłem jesteśmy tacy luzacy, nie spinamy dup złotą nicią. Moja mama wychowała mnie twardo. Wyszłam na jakiegoś ludzia jednak mimo tego nie chcę robić tak samo. Jak mi dziecko zaufa, to będzie świetnym człowiekiem :-)

A co do mnie i Pawła, to nawet gdybym czorta znienawidziła i wyprowadziła się do rodziców, to ten by na kolanach z Oleśnicy do Wrocławia szedł. Ja myślę, że dobrze zrobiłam mówiąc Pawłowi gdy byłam w ciąży, o obawach po urodzeniu dziecka, by nasze uczucie nie zgasło. Widocznie to zadziałało, albo nie było nam dane jakoś spsuć związku. Poza tym zapewnienie o swojej miłości działa.
A to, że jesteśmy skrytymi nimfomanami, no cóż XD
 
reklama
Do góry