reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ael to następnym razem nie uprzedzaj tylko lej odrazu :-D
Nieciuszka no widzisz, a ja mam to bez dupka :baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam was moje drogie jak ja dawno tu nie byłam mała, dom, do tego jedna z naszych dziewczyn któa tutaj rzadko bywa jakos sie nie wkreicła w forum wspieram .

moja mama była dzis u wróżki chodzi od 15 lat i w 98% wszystko sie sprawdza . dzis jej o mnie powiedziała (mozna mówic co wrózyła i nawet orzy wróżbie była wiec to zaden problem)
że tak
-Córka jest bardzo szczesliwa ale ten pan to jakby maz nie mąż mieszkaja z kobeta ale tak kobieta troche szpąci miedzy nami tak jest za pani corką ale tak niedokońca,ze byli by jeszcze bardziej szczesliwi gdyby z nia nia mieszkali bedzie miala pani zaproszenie na slub i chrzciny.
i to tyle co na mój temat mówiła


co do tej kobiety to tescowa wredna zmija fakt po urodzeniu malej zmieniła sie zajmuje sie nia ja moge odpoczac moge na zakupy jechac moglam jechac na rozprawe z moim do katwowic ale zdazy sie jej czasem cos powiedziec ale mój ja zaraz na odpowiednie tory sprowadza
 
monika nie potrafię pomóc w moim małżeństwie wszystko ok
Mineralna, dobrze, że Twój facet Cie wspiera, gorzej jakby był za mamusią. Moja tesciowa też próbuje się wtrącać ale ja prosto z mostu mówię co myślę, od dziecka też będę musiała trzymać ją na dystans, bo mi zepsuje dzieciaczka jak szwagra-rozpieszczony gówniarz bez obowiązków...
 
MIq: wiesz ja tez ostroznie nie dam jej rozpieszczac . bo wiem jak od mojego siostry syna rozpiesciła że palcem do dupy se nie umie trafic :)

MONIKA TY ZAMIAST Z NAMI PISAC POWINNŁAS Z NIM O TYM POGADAC SKĄD MAMY WIEDZIEC CZMEU CIE NIE KOCHA.
 
reklama
Do góry