reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Hej Jeera!
A dokad sie wybieracie?Na dlugo?My odlozylismy na razie nasze plany. Czeka mnie jeszcze jedno badanie hormonalne i jesli wyjdzie OK, bede musiala jeszcze mojego meza przekonac, zeby sie zbadal. Oczywiscie on twierdzi, ze wszystko z nim w porzadku... ehh...
 
hej dziewczyny, ja czuje sie okropnie wpadłam tylko na chwilkę bo nawet nie mam siły na kompie pisać,

fifka: to trzymaj sie kobieto, a te skurcze to bardzo bolą ??

fasolka: a co u cibie z tym biodrem to cie w kosci boli czy mięsnie czy co??? i nie panikuj zbada ci powie ze wszywstko oki i nie ma co myslec ze bedzie cos nie tak - kobieto weź sie w garść jak na razie z toba i dzieckiem wszysto dobrze wiec mysl pozytywnie

karla: a co to za ksiazka prosze o dokładny tytuł i autora?

atan: czesc jak sie masz i twoja malutka ,wszystko dobrze?


donia: to bie tez czesc , jak samopoczucie przed porodem, jakies objawy ?

neciuszka: kobieto jestes jak sie czujesz, jak było w szpitalu ?
dziurka: witaj kochana cośłychać, jestes jeszcze ?
No i jak cos miałam komus napisac to zapomniałam

Wiecie co mam pytanie, czy miała któraś ruchy dziecka takie szybkie jakby sie telepało lub miało drgawki bo w szpitalu mnie zignorowano jak o to pytałam, apotem zapomniałam , bo ja mam takie ruchy od jakichś 2 tygodni moze dłużej, i nie wiem czy to cos znaczy czy nie ????? troche to mnie niepokoi a dopiero w srode bede u swojego gina na kontroli .

A dzisiaj kurde miałam mokre na gatkach jakbym sie zsiusiała ale wiem ze nie zrobiłam tego, a męczy mnie to kichanie i smarkanie i kaszel czy to jakies wody z wysiłku mogą tak sobie wyciekać ????? jutro ide do rodzinnego lekarza, bo chce zeby mnie osłuchała boje sie zeby jakichs powikłań nie było no i ta moja opeyszczka mam ja do dzis tzn juz 4 pryszcz na ustach mam jej dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A chyba dobrze mala kopie tzn bardziej sie wypycha ;-) niz kopie bo chyba miejsca jej brakuje zastanawiam sie kiedy isc do ginka bo ten chociaz zrobi usg i bede wiedziec ile wazy Amelka ale mysle czy isc w srode a moze w czwartek no niewiem wlasnie a moze jutro no kurcze mam dylemata... no stesknilam sie za Amelka ;-)
Przestań panikować, nasza panikaro :-D Na pewno będzie wszytko dobrze :*



Na pewno kochana... ja właśnie się śmieje że mną targają dwa różne uczucia... z jednej strony niecierpliwość, ze bym chciała już zaraz a z drugiej wolę żeby posiedział jak najdłużej bo po prostu się boję... nie o sam poród a właśnie o jego zdrowie...




Czy bardzo bolą... bolą, czasem jak złapie jakiś mocniejszy to zaczynam aż szybciej powietrze łapać... ale da się wytrzymać. Od tego się nie umiera!



Dokładnie... ile to się razy słyszało ze np. pies czy kot udusił niemowle bo zaczeło płakać... nie dlatego ze był agresywny czy coś... po prostu spanikował... albo ile razy koty kładą się na niemowle... te nie umię się obronić i też się dusi...

A tak btw. Jedna z moich MEGA łagodnych fretek. Normalnie uosobienie pluszkowego misia rozerwała na strzępy małe kotki... :szok: po prostu je rozbebeszyła... a z naszym kotem tak pięknie się bawiła.. normalnie się uwielbiały... to są zwierzęta i swój instynkt maja..



trafedia... dosłownie... nie wiem czy mozliwe czy nie, ale na mnie takie osoby działają jak płacha na byka... :no:




Tule cię kochana... :*



A ja oszalałam właśnie z radości!!!! Mój M kupił Konradowi interaktywną zyrafkę!!!!!

Zobacz załącznik 425671Zobacz załącznik 425672Zobacz załącznik 425673


Ona gada jak niemowle... świeci (jak widać na zdjęciach) gra kilka różnych kołysanek... i co najlepsze!!! Można na niej nagrywać swój głos i go odtwarzać!!!! :rofl2: Nasz Dżungla się powiększa!!!! Jestem w niej dosłownie zakochana... a kosztowała śmieszne pieniądze....
ALEEEEEEEE FAJNAAAAAAAAAA ZYRAFAAAAAAAAAAAA A ja tez cheeeeeeeee ;-)
masz rację:tak:
ehhh idę sobie pochlipać... jeszcze @ dzisiaj przyszła... jednak:-( i jeszcze mąż do tego:-(
ojojoj kochana :*<tule> i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Madziulek to ja niewiem czemu @ niema jak test nic nie wykryl.... ah... <tule> i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~:*

witam sie i ja ;-) melduje ze zyje ;-) choc kolo 11 mnie chyba pierwszy skurcz wchwycil na 30 sekund bo liczylam jak bolalo ale w dziwnym miejscu bo lezalam na prawym boku i z lewej strony blizej podbrzusza to mogl byc skurcz czy cos innego nic wiecej nie dzialo sie potem przeszlo samo i nie powtorzylo sie ;-) ale bolalo zdeczka...
 
Witam się wieczorowo:-)

Beatka witam Cie kochana i zyczę szybkiego zafasolkowania:-)
Magdalena jeszcze raz baaardzo serdecznie gratuluję Wam Małego Bartosza:-D

No i coś miałam ...i zapomniałam,standardowo:baffled:

Aaaaaa...edit:
Bo ja się tak miałam już wczoraj pytać tylko...czy Wam moje drogie to w ogóle nie przeszkadza,że ja zaglądam do Was i się odzywam? Ja wiem,że żadna ze mnie staraczka i ze starankami się pożegnałam no ale....:-(

Noszzz Qrwa ! Dziurka pacnę Cię i będziesz..... noo.. pacnięta :-) tu każda z Nas czeka na opowieści o małym Dziurawcu ;-) i jak Ty się czujesz :-)

Dziura ja też ani staraczka ani mamusia :-) ale nie odejdę tak łatwo :-p

Dziurko, miło, ze pytasz :-) ja czuje sie swietnie, nic mnie nie boli, mdlosci brak ale za to coraz wyrazniej czuje ruchy dziecka, szczegolnie gdy mam wolny dzien i leze sobie cały dzien w domu. wyniki laboratoryjne mam w normie, szyjka długa i prawidłow ukształtowana z tego co sie ostatnio dowiedziałam i zapewne za 2 tygodnie poznam plec:-)
A Ty nam musisz z tego Big Bena pełne relacje zdawac :-) ja generalnie kocham Londyn, wiec nawet Ci troche zazdroszcze:-) po maturze przez 4 miesiace mieszkałam w birmingham i bardzo dobrze wspominam ten okres, takze zycze Ci powodzenia i zebys sie szybko tam odnalazła:-)

W B'ham mieszka moja rodzina :-))

Dzieki dziewczyny za relacje z rannego budzenia sie na poczatku ciezarowania. Strasznie mi ulzylo, ze nie ja jedna taka dziwna, zeby codziennie budzic sie dokladnie o tej samej godzinie :)



Zgadzam sie z fifka. Taki kot nawet jak chce byc mily, a nawet najbardziej jak chce byc mily, moze drapnac nie wiedzac, ze krzywdzi. Generalnie dzieci i zwierzeta ostroznie.



A jakie sa przyczyny przytulania kota do czlowieka? Kot to egoista, co chce zeby go glaskac, drapac, chce sie ocierac albo jesc ;)
zgadzam sie, ze chronia ale nie az tak :)




Jak kichasz to mozliwe, ze popuszcasz siku odrobine. A, ze tak zapytam, wachalas to mokre miejsce?
a na opryszczke paste do zebow i bedzie gut :)






Donia! Love u!

pok: nawet jak bym chciała niuchnąć :-)to nic z tego mam tak nochal zawalony ze nic nie czuje, ani smaku ani zapachu :-(jestem przygnebiona bo juz nie mam siły żeby chorować , a pasta nie pomaga, smaruje teraz spirytusem moze to cos zadziała
Umarłam ! :-)

a w ogóle jest dziura na pokładzie ?

Śniło mi się,że Ci oddałam swoje dziecko, bo stwierdziłam,że ja jeszcze sobie urodzę..

tym z @- zazdroszczę
tym bez @ witajcie w klubie.. czekam na ten @ i się nie doczekuję..
 
reklama
Do góry