reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Bo tą są takie głupie małolaty Mijenka... (piszę małolaty bo niestety każdy dojrzewa inaczej... czasem 30 latka może mieć w głowie tyle co 15 latka...)
 
reklama
jeera, robiłaś już jakieś badania, wiecie dlaczego tyle czasu się nie udaje??? ogólnie jest przyjęte, że jak para stara się około roku, a nie ma rezultatu, to jest już problem. Nie sprawdzaliście nic wcześniej???

W sumie na raze odpuszczamy ten rok. Do lekarza mielismy isc ale nie poszlismy. W sumie planujemy wielka podroz dlatego jeszcze chce zaczekac moze M zrobi badania a dopiero pozniejn ja.
 
Ja się trochę rano posprzeczałam ze swoim ale już jest na szczęście dobrze :happy:.

Ale tu ucichło coś.. :szok:
 
Ostatnia edycja:
o masakara :/ Mijenka jak przeczytałam o tej Twojej kolezance to az sie zastanawiam czy nad nią lepiej plakac czy sie smiac... no ale niestety są tacy ludzi, oni gadaja a tobie głupio bo tak na prawde normalny człowiej nie wie jak sie zachowac jak słyszy takie opowiesci
Madziulek tule mocno
Fasolka a Ty kobieto sie tak nie stresuj:-) jestes zdrowa z dzidziusiem wszystko dobrze, trzeba sie cieszyc;-)
Fifka super ta żyrafa, a od jakiego wieku ona jest? juz dla takich maluchów? tzn. po 2 tygodniu?
ehhh jejuuuuu jak mi sie nie chce jutro rano wstawac do pracy:-p jak ja kocham weekendy, mozna się tak wylenic :-)
 
reklama
Cześć laseczki :-) Nie panikuje na zapas, nie tym razem ;-)Wczoraj czułam się koszmarnie, dziecko moim zdaniem było za nisko. Dodatkowo dzisiaj w nocy kiepsko spałam, przez te biodra i ból w miednicy. Ale praktycznie cały dzień wypoczywałam i dziecko już czuję na normalnej wysokości na szczęście, a biodra bolą nieco mniej, ale je wymoczyłam w ciepłej wodzie, tzn posiedziałam sobie w wannie i jest mi lepie.
 
Do góry