reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Mijenka tak mi się wydaje... ja takich badań nie robiłam...

Magda masz PW :-D

Klari
powodzenia!!!! ;-) Trzymam kciuki za II kreseczki!



A ja po prostu nie spakuję się do tego szpitala za cholerę... noż po prostu się boje.... :zawstydzona/y:
 
reklama
DSC00066.jpg

a to dopiero jedna ręka:baffled::-D
 
Mijenka pytałaś o Chrzestnego, otóż... Chcieliśmy mojego bratanka. Pytaliśmy go, miał się zastanowić, i na drugi dzień dzwonił mój brat, bo młody się nie odważył, że on nie chce, chyba, ze się zastanowi z tydzień, ale raczej nie. No cóż. Uderzyliśmy do mojego kuzyna, ale on deklaruje się jako niewierzący, też lipa, ale postawił sprawę jasno, chciał, księża go nie puszczą. W efekcie jest mąż przyjaciółki, strasznie się ucieszył i w ogóle. Ale stresu mieliśmy co niemiara.

Iwasku GRATULUJĘ :-D

My byliśmy dziś u pediatry i na pierwszym spacerku :p Mała przespała, więc nie wiem, czy się podobało :p
Co tam słychać ciekawego?
 
reklama
Mijenka super paznokietki, mam słabość do takich delikatnych. Kiedyś jak siostra studiowała kosmetologię wzięła mnie na modelkę do kursu na robienie paznokci. Skorzystałam i potem sama sobie robiłam, nie powiem wychodziło lepiej niż mojej siostrze, aż tak że matce musiałam robić.

Sil jak mała spała, to znaczy że się spacer podobał :-)


Mam parę świeżych zdjęć młodego....
 
Ostatnia edycja:
Do góry