reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
POk liczyłam.....i wypada 13.09.2012 , więc mówię ze musi być szczesliwy ten jutrzejszy trzynasty...który mnie doprowadzi az do porodu...:):)
 
Troche mnie nie było, ale byłam zabiegana... przepraszam was za to... tak pol na pol was nadrobiłam ale wiecie jak to z wami jest to nadrabianie:)
Ktos bedzie tak kochany i powie mi co sie waznego działo?? jakies nowe fasolki sie urodzily? albo ktos zobaczył dwie kreski??:)
Teskniłam za wami dziewuszki:)
 
Pok ostatnio jak się spakowałam to tego samego dnia wylądowałam w szpitalu.... nie no torba jest praktycznie spakowana... tylko rzeczy które zostały poprane po poprzedniej wizycie jeszcze nie spakowane zostały... :zawstydzona/y: A do lekarza nie dzwoniłam... jakoś mi z głowy wypadło tak powiem szczerzę...

Karla witaj! Pok zaciążyła! I Magdalena urodziła Bartusia i Iwasek Igorka :tak: a i Madziulek dostała @...

Ael no nasz gwiazdorek! Aż mężowi pokazałam :-D już oboje jak na szpilkach swojego wyczekujmy :tak:


Dobra kochane ja idę spać... dobranoc ;*
 
Dzięki dziewczyny za kciuki ale i tak raczej nic z tego nie będzie ;-).
Soglam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Mijenka śliczne te paznokcie :-)
Ael boże ty to no po prostu masz cudo a nie syna :-);-)
Pok na dziś wypadał ale w niedziele wieczorem miałam małe plamienie i od tamtej pory cisza.
Fifka Dobranoc ;**
 
Karla witaj! Pok zaciążyła! I Magdalena urodziła Bartusia i Iwasek Igorka :tak: a i Madziulek dostała @...
Pok serdecznie i z całego serduszka gratuluje:)
Magdalena gratuluje Bartusia jesli juz gratulowałam to gratuluje jeszcze raz:)
Iwasek kochana wkoncu Igorek wypchał sie na swiat:) gratuluje:)
Fifka kochana dziekuje:)
 
reklama
Do góry