reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Sil współczuję ;*** ale fajnie, że wszystko dobrze się skończyło:-D

Ael ja też nie lubię takich naciapanych:no: pełno tego, nie wiesz, gdzie się kończy a gdzie zaczyna bleee
 
reklama
Wyszło nawet lepiej przez to, ale u nas tak już jest ze wszystkim :p

Co u Ciebie, długo Cię nie było, albo się mijałyśmy

Ael, dawaj, ja nie mam, ale chętnie popatrzę na większe Dzieciątko
 
Wyszło nawet lepiej przez to, ale u nas tak już jest ze wszystkim :p

Co u Ciebie, długo Cię nie było, albo się mijałyśmy

że u mnie? faktycznie nie było mnie od połowy listopada do przed świętami tak mniej więcej;-) szpitale i te sprawy... ale jest dobrze:tak:

ehh ta moja @ jakaś taka nieśmiała w tym miesiącu...:dry:
 
Ostatnia edycja:
hej kobietki....
jutro piatek 13 a ja mam pierwszą wizytę u gin i myslę ze to dobry znak....bedzie po prostu szczesliwy....:):)
ale proszę też o mocne trzymanie kciuków.....tak na zapas większego szczescia....ide po pracy na 16....wiec wieczorkiem wam się pochwalę co i jak....:):)
 
reklama
U mnie @ nadal brak i test dziś kupiła i jutro może rano zrobię albo się wstrzymam do soboty - niedzieli ale czuję się jak bym ją miała

A kiedy termin miesiaczki?

A ja po prostu nie spakuję się do tego szpitala za cholerę... noż po prostu się boje.... :zawstydzona/y:

Bardziej sie bedziesz bala jak bedzie trzeba jechac a torba pusta. Pakuj sie! O niczym taka spakowana torba nie swiadczy a przezorny zawsze ubezpieczony!
dzwonilas do lekarza z tym czopem?

My byliśmy dziś u pediatry i na pierwszym spacerku :p Mała przespała, więc nie wiem, czy się podobało :p
Co tam słychać ciekawego?

Uuuuu slodziak spioch na pierwszym spacerze! Mniam!

hej kobietki....
jutro piatek 13 a ja mam pierwszą wizytę u gin i myslę ze to dobry znak....bedzie po prostu szczesliwy....:):)
ale proszę też o mocne trzymanie kciuków.....tak na zapas większego szczescia....ide po pracy na 16....wiec wieczorkiem wam się pochwalę co i jak....:):)


Sog! Ja bede jak na szpilkach siedziec i kciuki zaciskac. Wyjezdzamy jutro ale obiecuje, ze cala droge w pociagu i poza bede myslami z Toba! Toz nas tylko kilka dni dzieli! Czy mi sie wydaje? Obliczalas sobie termin?
 
Do góry