reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Magd.a no gratuluję decyzji :-)
Ael ale masz już dużego chłopca, eh jak ten czas leci. A powiedz czy takiego 2 miesięcznego zabrałabyś w podróż samolotem albo samochodem 15h?

a ja umieram, narobiłam się: sałatka, muffinki marchewkowe, grochowa i zakupy i lezę jak blin. Czekam tylko na męża, mam nadzieję, że jak wróci to ogranie kuchnię bo zostawiłam potworny bajzel.

A tu jeszcze trzeba mieć siłę, żeby paznkocie i brewki zrobić, prysznic wziąć i ubrać się jakoś... :szok:

A powiem Wam, że wczoraj byłam a chwilę w szpitalu i kobieta rodziła, ale tak się darła że myślałam że ją ze skóry obdzierają :-)
 
Autobus mi zwial i czekam 20 minut dzięki bogu jest net w komorce:-) dziekuje za mile słowa
magda no no Ja nie wierze chcesz dzidzie ooo
 
Ostatnia edycja:
Donia nie wiadomo jak to będzie z nami! Ja się cały czas zapieram, że nie będę krzyczeć bo będzie mi wstyd! Ale co będzie to się okażę! Może będzie tak bolało, że będę miała w doopie wstyd!
 
atanku: pięknie wyglądasz, miłej zabawy i dała byś jednego (.)(.) bo moje to takie maciupkie :-D


Ja juz w wałkach na głowie, ale zobaczymy vo mi z tego wyjdzie hihih

mineralna:
no to szykuje ci sie sylwester który zapamietasz na zawsze, życze ci szybkiego i bezbolesnego porodu oraz szampańskiej zabawy na porodówce :-D
 
a mnie dzisiaj w ch**a dziewczyna zrobiła:wściekła/y:
miałam na 14 jechać włosy robić, jestem pod blokiem, dzwonie domofonem, nikt nie odbiera... myślę sobie "może gdzieś poszła albo coś..." po 10min dzwonię na komórkę, odbiera jakiś facet i mówi mi "przykro mi ale to jest nieaktualne" nosz k***a to nie można było przynajmniej dzień wcześniej dać znać??? :angry:
 
reklama
Ael: co może mi sie jeszcze przydać w szpitalu?
Dziekuję wam wszystkim za ciepłe słowa :) POstaram sie dac szybko znac co i jak :) Mój się pakuje do spzitala kanapki sobie robi nie wieadomo ile to potrwa :)

Wogóle sie nie stresuje jestem taka spokojna że aż się sama sobie dziwie :)
 
Do góry