reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Aga no wiem,żartuje przecież :-) kiedy masz termin @ ?

ja jeszcze 11 dni do @.. akurat na wystawę psów w Kielcach :-(
 
reklama
hehehe widzisz magd.a jaki mialas dobry pomysl :D Ja jestem ciocia Konradka :D I to fifka martwi sie o moje cykle od tej pory i trzyma kciuki za fasolke :D A ja sobie bede myslala teraz nam mini prezentem dla Konradka i rozplywala sie nad tymi pieknymi rzeczami dzieciecymi :Dhahaa :D Podoba mi sie ten pomysl :D

Aga "takie hobby" nieiwem czemu ale mnie to tak rozsmieszylo ;p wyobrazilam sobie twoja mine ;p i normalnie buzia mis ie od ucha do ucha smieje ;p wariatka :p
 
Aga, a ja Ci powiem, ze też miałam takie hobby :p ale 38 to Ty kobitko się zastanów, czy Cię nie przewiało i nie masz jakiegoś wirusa. A za przeczucia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&7, bo inne objawy to do kosza na razie

Atan, kurcze, ja mam mniejszy :/
 
Ja też jestem ciotką chrzestną :-p Doniowej Amelki :-p też muszę coś zakupić jej :-p póki nie wyjechała mi.. bo potem tylko zdjęcia będę oglądać :-( buuu
 
Brzuszek99.jpg

Zestawienie brzuszków!!!

Pyscek co tam u ciebie?!! Jak się czujesz?


Mnie te "hobby" Agi też rozbawiło! Choć przyznam sie ze i mi się zdarzyło zmierzyć podczas starań tak po południu da swojego "Hobby" XD
 
12.09. powinna być @
Nie będzie jej - mówię Wam :-)
P.S. Jak to jest z tą temką? Po chole** termometry owu są do 38,5 stopnia, skoro 38 jest według Was niemożliwe?
 
Ostatnia edycja:
sil bo ja wieksza jestem ;-) z ilu startowalas kg ? ja z 87 a teraz mam 93kg wiec wiesz ale ogolnie rosne bo widze po ciuszkach i po tym ze niedlugo w fartuch w pracy sie nie zapnie albo zacznie sie odpinac ;-)
 
eeee to jeszcze masz czas ;-) ale nie nakręcaj się, bo ja cycków niet, Fifkowe zaraz bedą wydzielać siarę, Ael sika mlekiem.. Sil już dla niespodzianki trzyma :-) także bez nakręcania mi tu :-p
 
reklama
Zobacz załącznik 406078

Zestawienie brzuszków!!!

Pyscek co tam u ciebie?!! Jak się czujesz?


Mnie te "hobby" Agi też rozbawiło! Choć przyznam sie ze i mi się zdarzyło zmierzyć podczas starań tak po południu da swojego "Hobby" XD

no no brzusio pięknie rośnie :-) synek rośnie jak na drożdżach :-)
a u mnie zero zmian... codziennie wieczorami boli mnie głowa :-( nie wiem z jakich przyczyn ... ale zaczyna mnie to wkurzać :wściekła/y: dziś tempka spadła :-( ale jeszcze się mieści w granicach kresek :-p to chyba dobrze ...
 
Do góry