reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Koniec pracy !! Pędzę do domu i 20:30 klade sie na foteliku i rozkladam nogi do badania :) A wy w tym czasie kciuki zaciskajcie :p Buziaki i zdam relacje jak wroce :):):)
 
Magd.a Ty jesteś SPECJALISTA od tempek. Szybko mi tu proszę wytłumaczyć jak jest z tą temką. Po co skala termometrów owu jest do 38,5 stopnia? Heeeee?
 
dobrze dobrze pyscku:* ze sie trzyma :*

fifka ale uroslaś ;-) no no Konradek rosnie jak na drożdżach ;-)
 
Magda, dziękuję łaskawco za uratowanie cycek przed miętoszeniem, bo mnie nie wolno :( buuuuuuuuuuuuuuu, skarżyłam się już, że mam chcicę??

Atan, no ja startowałam z 69.7 a mam 85, ale brzuch mam mniejszy... Mniejszy nawet niż Fifiki, a przecież ona długo w urojonej chodziła :p Ale oba macie cudne :)

She &&&&&&&&&&&&&&&&
 
Hej dziewuszki !!
Staram się z Wami bywać ale cuś mi nie wychodzi :(:( Jakoś dużo roboty teraz mam !!

Fifka superaśne zestawienie brzuszków ! :-) Buziak dla Konradka !!
Atan Twoja Amelka również ma piękne mieszkanko ! :*
She &&&&&&& kciuki za wizytę ! Czekamy na wieści
Aga widzę że nastawienie masz fajowe !! :) Tylko żeby później nie było rozczarowania. :( Ja już nie raz miałam i nudności, zapachy mi przeszkadzały żyły na piersiach były po prostu byłam pewna w 100 % a to @ przyszła i tylko był płacz.. Teraz już się nie nastawiam co ma być to będzie :) A Tobie oczywiście życzę fasolki z całego serca !!:-)
Natkusia gratuluje betki !! :*
 
Koniec pracy !! Pędzę do domu i 20:30 klade sie na foteliku i rozkladam nogi do badania :) A wy w tym czasie kciuki zaciskajcie :p Buziaki i zdam relacje jak wroce :):):)

TRZYMAMY &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Magd.a Ty jesteś SPECJALISTA od tempek. Szybko mi tu proszę wytłumaczyć jak jest z tą temką. Po co skala termometrów owu jest do 38,5 stopnia? Heeeee?

heh... pomyśl... z tego samego powodu co w zwykłych termometrach. Tam jest do 42 co nie oznacza ze człowiek powinien mieć taką temperaturę... Większe pomiary są to po żeby ci termometr nie pękł.... ludzie założyli ze temperatura 42 jest śmiertelna dla dorosłego człowieka i dlatego taką dali na skali bo jest "bezpieczna" dla termometra.

Termometrem owulacyjnym nie mierzy się gorączki dlatego założyli ze temperatura 38 jest bezpieczna bo zdrowy człowiek nie powinien mieć tak wysokiej temperatury....

powinnam mieć 12-13 listopad

To jeszcze troszkę czasu! Ale zaciskamy kciuki! Najważniejsze ze temperatura nie spadła do fazy niskich temperatur!
 
reklama
ano po to,że jak go wrzucisz do wody baardzo gorącej ,żeby się nie popsuł :-) mój ma skalę od 32,00 do 42,99 a przy takiej temperaturze to albo człowiek jest w stanie agonalnym, przy tej wyższej się smaży ;-)
 
Do góry