reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
a mnie aż dziwne bo na słodkie nie mam ochoty a ja zawsze musiałam mieć zapas snikersików w szufladce.... a teraz jakoś nic a nic.... i wszystko mi kwaśne... ja juz taka glodna... ale moge nic teraz zjesc bo potem barszczyku nie zjem...
ja jestem uczulona na konserwanty i sztuczne barwniki... i ogolnie chemie wjedzeniu i troche mnie to martwi bo jak bede miec zachcianke na cos po czy bede wygaldac jak zombi... to co przeciez dziecku nie odmówie...
 
dziura... Kochama prosze Cie nawet tak nie mów, ojoj ja nie oddam mojego barszczyku Sil poczków chyba tez nie! Prawda?
 
Tia... prawie jak w ciąży :p choć mój ostatnio zjadł parówkę, a zaraz potem wyjął krem czekoladowy, a potem poprawił ogórkiem...
 
reklama
Do góry