reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Przyjechały moje pączki ukochane.. tfu, znaczy mąż no

Jedyną zachcianką, jaką miałam taką dziwną to ser biały z kiwi, na kanapeczce pokrojony jak pomidorek. I czasem ser biały posypuję kakao. Poza tym wczoraj mi zapachniał arbuz i musiałam sobie kupić, kiedyś mi się chciało takiego tłustego boczku i kupiłam sobie 10 deko.
 
reklama
Ja wiem, że w walce na gołe cyce nie mam szans no ale może jak będę uciekała to mnie nie dogonisz:-D
Poza tym ktoś Ci grozić musi, Ty wszystkim palcem przed nosem kiwasz to co se myslisz....ktoś czasem i Tobie musi
 
Hej dziewczyny trudno Was nadrobić ale jakoś dałam rade :):)
Ja dziś byłam u endokrynologa i potwierdziło się to co pisałam wcześniej.. Hashimoto:wściekła/y: ale lekarka powiedziała że jest to początkowe stadium niedoczynność malutka prawie minimalna dostałam tabsy i powiedziała że teraz już powinno się wszystko ustabilizować i dziudziuś moze już niedługo przyjdzie :D
 
gocha no widzisz, bardzo się cieszę żę mimo wszystko nie jest tak źle. Z niedoczynnością da się żyć i to całkiem nieźle...wiem coś o ty.
mijenka...no weź nie strasz kobieto
 
Wiem dziurka także aż tak się nie przejmuje chociaż wolałabym być zdrowa of course :D ale w sumie jak się bedę leczyć to może jakoś mi się uda urodzić moją trójkę dzieciaczków :D ;p
 
reklama
Do góry