reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Pamiątka, pamiątką, ale wiedza, czy z dzieckiem ok bezcenna tak naprawdę. A przecież nawet jakby co, pup puk, to tyle rzeczy już się leczy w łonie matki. I wiele par się dowiaduje, co będzie. Choć my akurat nie chcemy wiedzieć.

Moniś, tak, jak robiłam test nadal plamiłam.
Zbadał mnie na fotelu, palcami i wziernikiem, ocenił ten mój plamiący śluz "na oko", potem zrobił mi usg dopochwowe. Przepisał leki, kazał leżeć i czekać. I za tydzień to samo :) i potem jeszcze za tydzień. A potem to już nie pamiętam.
 
Tak tak, zgadza się ale dla mnie to tak oczywiste, że wspomniałam tylko o pamiątce no bo w sumie można by jedynie wszystko sprawdzić i płytkę sobie darować.
Nie wiem jaka u Was dziewczyna pogoda ale ja to się dziś fatalnie czuję(mimo iż nie jestem w ciąży). Boli mnie głowa, nie mam coś siły a po lodzie, którego sobie fundnęłam z okazji Piotra i Pawła:-pto mnie tak konkretnie zemdliło...Chyba ciśnienie mi nie pasuje
 
Leżałam prawie do połowy maja. Teraz zresztą też mam więcej leżeć, niż chodzić, nosić mi nie wolno i sporo ograniczeń jednak. Dopiero niedawno pozwolił się kochać, ale ostrożnie i raczej raz na tydzień, nie częściej.

No przy większym krwawieniu to raczej nie.

U mnie od wczoraj się chmurzy i chmurzy i deszczu nie widać, okropnie jest. A dziś jeszcze duszno. Zrobiłam porządek w szufladzie z lekami, przenosząc je wyżej, profilaktycznie już, schowałam troszkę szkła z góry komody, by zrobić miejsce, poukładałam małe ciuszki, poukładałam swoje ciążowe i się zmachałam.
 
Robię powolutku :)
WYPRAWKA łóżeczko materac GP pościel + gratis (1670374742) - Aukcje internetowe Allegro takie łóżeczko na 100%, sprawdzone, kuzynka ma i jest bardzo zadowolona, jej dwoje znajomych również. Do tego płozy, żeby zrobić kołyskę, bo jestem za kołyską.

RAF-POL WÓZEK SMART+FOTELIK+KOŁA POMPOWANE+TACKA (1621821831) - Aukcje internetowe Allegro wózek taki, choć jeszcze nie jestem pewna na 100%, bo zastanawiam się nad takim z pełną gondolą, ale w tym jestem zakochana, więc pewnie inny się nie spodoba. Mąż jest za 4 kolorem. Mnie się podoba ten czerwony, ale zobaczymy na żywo, ocenimy. Innych akcesoriów nie oglądamy, od kuzynki mamy mieć przewijak. Ale wanienkę chcemy zwykłą, bez podpórek czy leżaczków.
 
hejka dziewczyny :)
ja dzisiaj zaliczyłam gina:)
ciąża młodsza o tydzien ale zarodek urósł i serce bije,co prawda lekarz stwierdził ze troche za wolno ale mozliwe ze początki
polecił nie forsowac się ,nie nosic,zero seksu...nic nie przepisał bo stwierdził ze na tym etapie nie ma sensu i samo się wyklaruje w ciągu dóch tygodni.Na razie zalecił nie mówic rodzinie bo nie wiadomo czy się rozwinie czy nie:)
Mysle jednak pozytywnie i czekam na mój cud:)
A oto moje dziecie:
http://cfstatic.babyboom.pl/forum22/editor/attach.png
 
Ostatnia edycja:
Śliczne to łóżeczko( te zielone boćki sa przecudowne) i wózeczek również choć mnie spodobał sie kolor 14 ale to wiadomo, kwestia gustu itd. Poza tym wydaje mi się, że nie są to jakieś niebotyczne ceny. Moja koleżanka urodziła 2 tyg temu i mówiła, że sam wózek to koszt minimum 1500 zł(ona dała 1900..ponoć) a tu proszę...śliczny wózeczek i całkiem niedrogo.
Co do kołyski to zgadzam się, jeśli ja będę miałą dzidzie (a będę miała na pewno!) to oczywiście bedą płozy lub kołyska. Ponoć dzieci bujane są potem spokojniejsze ale muszę się przekonac na własnej skórze...

soglam..ooo..z profilu to takie do mamusi podobne. Ślicznie! Trzymam &&&&&&&& żeby wszystko było ok i fasol rósł w mamusinym brzuszku
 
Ostatnia edycja:
reklama
Soglam, nie jest źle, może po prostu postanowiło nie rosnąć za bardzo, żeby mamie było łatwiej rodzić? Każda ciąża inna i na pewno za dwa tygodnie będzie wszystko w jak najlepszym porządku

Dziurka, no zależy jaki kto wózek kupuje. X landery są droższe np. Ale mnie się osobiście nie podobają. A jak ten nie wytrzyma roku, to kupię drugi, trudno, choć opinie ma, że niezniszczalny.
A kołyski są mniejsze, dlatego zrezygnowałam, bo jak dziecko ma z 4 miesiące to zaczyna brakować, zresztą, rusza się i robi się niebezpiecznie. Ale z bujaniem to prawda. Przede wszystkim dziecko 9 miesięcy buja się w brzuchu, a tu nagle wszystko staje, sama bym się zaniepokoiła. Rozwojowo bardzo polecane.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry