reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

She- witaj w klubie :-D mnie też co jakiś czas pobolewa brzusio, a to dopiero 20 dc, aż się boje robić sobie nadzieję :-( a Ty, który masz dc? :-)
 
reklama
a ja teraz w trakcie owu., chyba bo na teście niby druga kreska jest ale jakaś trochę bledsza od tej kontrolnej. Ale jakby nie było od soboty z wielką przyjemnościa rozpoczeliśmy Tydzień Erotyczny..operacja: Miłość, kryptonim: Dzidzia:-)
 
Ostatnia edycja:
Skarpetko- trzymam &&&& :-) Czytałam właśnie ostatnio, że na niektórych testach ta druga kreska nie pojawia się taka strasznie mocna, ale kilka tonów jaśniejsza, a też jest test pozytywny :-) Ja jakoś wielce ciemnego też nie miałam, ale czym dzień później to był jaśniejszy, więc tamten prawie równy był raczej pozytywny :-) Na szczęście w tym czasie było co ma być hi hi :-D
 
No to Skarpetko nie wypuszczaj chłopa z łóżka i trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&& :-)
Właśnie zajadam zmiksowane jagody z mlekiem :-) mmmm.. pycha
 
Dziękuje dziewczyny za słowa otuchy, jakoś tak mi lepiej na duchu wiem że muszę być silna! Lekarz powiedział mi że mam 20 lat i dużo życia przede mną.. Powiedział że na pewno zostanę w przyszłości szczęśliwą mamą. Całe szczęście że mój przyszły Mąż jest tak wspaniałym człowiekiem gdyby nie on to nie wiem jak by to wszystko wyglądało. Jemu tez jest bardzo ciężko ale wiadomo mężczyzna przeżywa to na swój sposób. Wiadomo że jak się dowiedział to się popłakał ale to było tylko raz, powiedział mi że nie może pokazywać mi codziennie jak mu jest ciężko ponieważ dobiło by mnie to jeszcze bardziej,stwierdził że musi być moją ostoją i być silny dla mnie. po tym niemiłym wydarzeniu jakie nas spotkało wiem, że jest to moja druga połówka i chce spędzić z nim resztę mojego życia ! Teraz modlę się o to żeby tam wszystko się dobrze zagoiło, i za 3 miesiące będziemy zaczynać nasze starania po raz drugi oczywiście wcześniej przebadamy się żeby taka sytuacja nie powtórzyła się po raz drugi, bo wiem że tego już nie przeżyję.

Chciałam się jeszcze zapytać czy są tu dziewczyny które miały łyżeczkowanie i mniej więcej mogły by mi przybliżyć jak powinno wyglądać plamienie, ile powinno trwać, kiedy dostanę miesiączkę i czy miały jakieś komplikacje po tym zabiegu? proszę o odpowiedz jest to dla mnie naprawdę bardzo ważne.
 
hej dziewczyny,truskawcia, dziurka, ja tez w trakcie owu (16 dc) ale jakoś dziś zwątpiłam z tymi testami owu, 3i 2 dni temu neg, wczoraj kreska testowa ciut jaśniejsza od kontrolnej- czyli uznalam ze pozytyw, a dziś ledwo widoczna, ciekawe ile trwa podwyższony poziom LH?, może właśnie u mnie krótko (tzn jakieś 24h minelo od wczorajszego testu), a spodizewalam sie raczej dziś owulki...w każdym razie nie zaprzestaje starankom..:)
A czytałam gdzies ze ta kreseczka nie zawsze jest taka mocna,chyba na instr. od testów to piszą.
dziewczyny owocnych cykli życzę:)mój mężulek jak zobaczył dziś negatywny test od razu zaczął działać jakby jeszcze chciał zdążyć w owulce:)
claudusia trzeba myśleć pozytywnie chociaż wiem ze musi Ci być ciężko, jednak czas leczy rany, będzie dobrze&&&***
 
Ostatnia edycja:
Claudusia ja miałam mocne krwawienie przez tydzień a potem kilka dni plamienia ale zanim organizm wrócił do normy i do cyklu upłynęło sporo czasu, już nie pak9ętam ile. Ale u mnie do tego wszystkiego doszło mleko cieknące z piersi.
 
Claudusia...bardzo mi przykro...zupełnie nie umiem sobie wyobrazić takiej straty, ale trzeba sie pozbierać i isć dalej, dzidza przyjdzie kiedy bedzie jej czas...na pewno!

No i niestety moja radość troszke tymi smutnymi wiadomosciami zostala przygnieciona...ale chyba tak to juz jest ze gdy jeden sie cieszy to drugi płacze...
Widziałam moją Kropke ma 9 mm i wypada to na 7 tydz ciąży:) bije jej pieknie serduszko, przez chwile słyszałam;) no i w ogole jest super piekna:) Wszystko wyglada bardzo dobrze, nic sie nie odkeleja. Bardzo sie ciesze! załączam zdjęcie:)
 
reklama
Kochane zarządzam pozytywne myślenie do końca świata i jeden dzień dłużej !!

Paluszku piekna dzidzia i podobna do mamusi, gratuluje i ciesze sie razem z Toba
 
Ostatnia edycja:
Do góry