reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

W końcu normalnie działa mi internet i mogę z Wami dłużej posiedzieć...
Big śliczny, duży brzusio i tylko brzusio (duży) bo ogólnie pięknie wyglądasz... :)
Sweet szybko to nasze forum na Ciebie podziałało :D myślę, że mogę Ci już pogratulować!!!!!!
Fionka wróciłaś w końcu do nas! Masz szczęście!!! Nonono...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Truskawcia, musiałam sobie przypomnieć co tam popisałam, ale. Z reguły średnio faza lutealna, czyli od owu do @ trwa 14 dni, ale to średnio. Może więc trwać 12 lub 16. I jest to stała liczba, u każdej kobiety. Ja np zawsze miałam 14. Jak widzisz Twoje 11, bo od 17 do 28 to 11, to troszkę poniżej jakiejś tam normy, o której ja wiem, ale może jeszcze się mieścisz.


Fifka, pewnie nie będziesz mogła do 3 miesiąca. Ja nie mogłam, teraz warunkowo. I pamiętaj. Nie wolno generalnie nic, nie tylko z penetracją. Nie wolno też bardzo masować brzucha i piersi, bo wyzwala się oksytocyna przy tym drugim. I powoduje skurcze i zaczyna akcję porodową. Więc generalnie nie zostaje nic. No ale warto. A co się stało, że skurcze dostałaś?
 
A w ogóle to chciałam się Wam poskarżyć, że na ostatnim USG, które miałam w ostatni czwartek wyszło, że moja ciąża ma dopiero 7 tyg i 4 dni :( czyli prawie dwa tygodnie młodsza niż wychodzi z suwaczka... a ja się już tak cieszyłam, że prawie 10 tydzień :( z drugiej strony pocieszam się tym, że miałam niby pełny pęcherz, który wszystko przygniótł jak to powiedział lekarz i może obraz był niezbyt wyraźny i USG się pomyliło bo na pierwszym wyszło zaledwie o jeden dzień mniej niż miałam wtedy na suwaczku... :confused: co o tym myślicie??
 
W końcu normalnie działa mi internet i mogę z Wami dłużej posiedzieć...
Big śliczny, duży brzusio i tylko brzusio (duży) bo ogólnie pięknie wyglądasz... :)
Sweet szybko to nasze forum na Ciebie podziałało :D myślę, że mogę Ci już pogratulować!!!!!!
Fionka wróciłaś w końcu do nas! Masz szczęście!!! Nonono...

Dzis cos mnie kuło w lewym boku i mam nadzieje ze to nic groznego ale na wszelki wypadek powiem o tym mojej Pani doktor w piatek.Moja siostra idzie ze mna na wizyte bo tak samo jak ja nie umi sie doczekac.Bedzie pierwszy raz prawdziwa ciocia
 
Witam serdecznie wszystkie nowe staraczki.... a i gratuluje tym zafasolkowanym :-)

Dziewczyny, ja tu widze ze coraz dłuższa robi się lista zaciązonych, a maleje tych staraczek... oby tak dalej... ciekawe która będzie nastepna :-). Może zmieszcze się i ja na górną liste? zobaczymy....

Miłej nocki babeczki
 
sweet super, jednak nie wytrzymałaś! to przeczucie i kobiecy instynkt;-), oj żeby to forum tak działało na nas wszystkie szybko:) chyba już mogę gratulować:)
kasia.natka dokladnie o to mi chodzilo z tym dupkie, ja mialam cykle 29 dni do tej pory czasem 32, raz 27 w ost. pol roku, a tylko ostatni 36 dni ale to chyba stres bo taka miałam nadzieje wielka ze się udało, ze sama podświadomie zatrzymałam @... dlatego zasugeruje się testami owu i zacznę brać jak będą II krechy.
Truskawcia no ja mam właśnie takie cykle nieregularne jak pisałam powyżej, ale kurcze nie mogę sie zmobilizować do mierz tempki,raz mierzyłam cały cykl...ale nie bardzo to wyszło raz zapomniałam raz nie ta godzina..itp
Iwasek chętnie wskoczę na listę jako oczekująca 3cykl:)
AEl trzymam kciuki będzie dobrze:)
 
A w ogóle to chciałam się Wam poskarżyć, że na ostatnim USG, które miałam w ostatni czwartek wyszło, że moja ciąża ma dopiero 7 tyg i 4 dni :( czyli prawie dwa tygodnie młodsza niż wychodzi z suwaczka... a ja się już tak cieszyłam, że prawie 10 tydzień :( z drugiej strony pocieszam się tym, że miałam niby pełny pęcherz, który wszystko przygniótł jak to powiedział lekarz i może obraz był niezbyt wyraźny i USG się pomyliło bo na pierwszym wyszło zaledwie o jeden dzień mniej niż miałam wtedy na suwaczku... :confused: co o tym myślicie??


Wiesz co mowi moja siostra ze usg jedno drugiemu nie jest rowne ona tez za kazdym razem miała według usg inny termin porodu tez jakas roznica około 2 tyg.
 
No to super!!! ja mam następną wizytę 14.07 i też już nie mogę się doczekać... mam już założoną kartę ciąży, najgorsze jest tylko to, że ja mam krew Rh- a mój mąż ma Rh+ ale narazie się nie martwię
 
reklama
Witam nowe staraczki!:-D
Sweet, moje gratulacje! :-) Może jutro zrobisz betę? Zawsze to coś konkretniejszego niż zwykły test z apteki.
Iwasku kochany, się przypominam i ja, co do listy...Co prawda na forum udzielam się od niedawna ale staram się dość długo...będzie już...22 cykl.:tak:

Ael droga...przykro mi, że musisz isc do szpitala ale jak trzeba to trzeba i koniec. Powodzenia kochana, jak będziesz mogła to się odezwij...
friends.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry