reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

a ja mam pytanie tak z innej beczki: czy możliwe jest, żeby na teście owulacyjnym np. dziś była jedna wyraźna kreska a jutro już dwie wyraźne? :hmm:
 
reklama
O RANY ! RANY ! RANY ! nie wytrzymałam............ ! i zrobiłam en test dziś jednak................... NIE WIERZE.... !

zrobiłam go i czekam....... jedna kreska , myślę sobie > NIECH to.... ;(.........
ale.. zaraz zaraz...... jest druga strasznie ale to strasznie bladziutka...... !!!!!!!!! Dzwonie do męża bo pojechał do rodziców !!!!

Jestem w szoku..... Nie wiedziałam że to tak szybko możę nastąpić..............! Byłam pewna ze w tym cyklu nic z tego...........
 
Ostatnia edycja:
O RANY ! RANY ! RANY ! nie wytrzymałam............ ! i zrobiłam en test dziś jednak................... NIE WIERZE.... !

zrobiłam go i czekam....... jedna kreska , myślę sobie > NIECH to.... ;(.........
ale.. zaraz zaraz...... jest druga strasznie ale to strasznie bladziutka...... !!!!!!!!! Dzwonie do męża bo pojechał do rodziców !!!!

skoro jest blada druga krecha to znaczy, że można Ci już gratulować :-) a więc GRATULUJE :-):tak:
 
witam nowe kolezanki-SweetApple i Akka(Akka po raz drugi ;-))
Sweet GRTATULACJE!!!
Fifka bedzie dobrze a bez przytulanek jakos dasz rade, twoj mezczyzna na pewno znajdzie sposob zeby bylo ci dobrze ;-)
Ael to dobrze ze cie poloza i wszystko sprawdza, bedziesz pod stalym nadzorem wiec nic zlego nie moze sie stac :tak: trzymam &&&
kinius sprobuje odpowiedziec na twoje pytanie bo pewnie chodzi ci o to ze dupek zbyt wczesnie wziety moze zatrzymac owu ale mysle ze twoj gin zalecajac ci go od takiego a nie innego dnia mial to na uwadze, ja mam dlugie cykle i mi zalecil od 19 dc a wzielam 20 dc zeby miec pewnosc ;-)
a co do wieku to zainteresowane wiedza na jakim watku jeszcze sie spotykamy :-D
 
Witam, nie było mnie od czwartku i nie dam rady przeczytać wszystkiego co naskrobałyście przez te kilka dni :D byłam sobie w górach i odpoczywaliśmy z moją fasolką... w czwartek miałam wizytę u gina i wyszłam bardzo niezadowolona... na monitorze niby było widać jak bije serduszko i w ogóle ale zdjęcie wyszlo baaaardzo zamazane bo niby miałam pełny pęcherz mimo, że nie chciało mi się siusiu ani przed ani jeszcze godzinę po wyjściu od lekarza :confused2: za to dostałam 4 reklamówki z próbkami i gazetkami.
Czy możecie mi w skrócie napisać jakie nowości u Nas??? doczytałam tylko, że Lovka ma foslkę więc gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Witaj serdecznie.Ja jestem jeszcze w Polsce i na piatek zapisałam sie prywatnie na usg bo juz nie mam cierpliwosci do 5 lipca zeby czekac.Wreszcie zobacze moja fasolke kochaniutka...
 
Boże, co za emocje!:-)
Serdeczne gratulacje! :-)I dziękuję za powitania.
Dopisałabym się do listy staraczek, ale doprawdy nie wiem, który by to miał być cykl? Niech będzie, że drugi (licząc od operacji). ;-)
 
reklama
Iwasek DZIĘKUJĘ!!! :*:*:*

Słit gratuluję! Jutro z porannego moczu powtórz test!!! :D Czekamy na wieści :)

Truskawcia Z którego rocznika jesteś? :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry