reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

No to super!!! ja mam następną wizytę 14.07 i też już nie mogę się doczekać... mam już założoną kartę ciąży, najgorsze jest tylko to, że ja mam krew Rh- a mój mąż ma Rh+ ale narazie się nie martwię


Ja planowana taka prawdziwa wizyte mam na 8 lipca a usg 5 lipca bo usg mam w szpitalu bo moja pani nie ma aparatu w gabinecie.W piatek usg mam takie nie oficjalne.Tylko dla mnie i mojej siostry bo my jestesmy takie bez cierpliwosci
 
reklama
Dziewczyno, powinnaś po dupie dostać normalnie :) Rower? W ciąży? Zwariowałaś do reszty? :p Nie, facetowi powinnam wkopać, że Ci pozwala, a nie nosi na rękach :p Teraz życie emeryta i będzie w porządku :) Dostałaś jakieś leki, czy tylko te zastrzyki?
 
Nikt nie wiedział, że pojechałam... już od teściowej dostałam o******* za ten rower... nie wiedziałam że nie mogę!! :zawstydzona/y:

Do tej pory brałam dupka 2 razy dziennie ale dzisiaj ta lekarka na pogotowiu kazała brać po 3 razy. No i jutro jadę do poradni ginekologicznej w tym szpitalu (dostałam skierowanie) więc chyba zrobią mi więcej badań.
 
Dupek jest na podtrzymanie, więc generalnie nie wolno Ci dźwigać, przeciążać się itd, wiec rower odstaw do piwnicy ;) Mnie nawet gotować nie było wolno. To były czasy ;)
 
No mi też kazała leżeć... ale z moim narwanym charakterem to będzie wyzwanie! Teraz przeczytałam na skierowaniu ze dostane jutro drugą dawkę tego zastrzyku. Ale nazwy już nie dam rady rozszyfrować :-D

Ale wiesz jestem z jednej strony szczęśliwa ze dzisiaj byłam na tym pogotowiu, bo widziałam moją fasolkę!! Kamień z serca! Rok temu jak zaszłam widziałam tylko pęcherzyk i zaraz tydzień później poroniłam (lekarze podejrzewali puste jajo) A teraz widziałam moje 2minimetrowe maleństwo!
 
:) Ale jak masz leżeć, to leż, ja chwilę nie leżałam i plamienia mi się nasiliły, nie ma żartów, szczególnie, jak poroniłaś wcześniej
 
No to będe leżeć :-D teraz nie pracuję więc mam możliwości na odpoczynek.

Dzięki kochana za zainteresowanie i porady! A teraz ide spać, bo już nosem o klawiaturę stukam ;-)

Dobranoc!
 
reklama
witam wieczornie niedawno dopiero z pracy wrocilam zdazylam przeczytac wszystko ale zaraz kazdej cos napisze ;-)
mialam ciezki dzien ;-( szef nie w sosie wszystko sie dzis w pracy walilo i psulo ;-( a do tego pierwszy raz godzine dluzej w pracy musialam byc bo spoznienie mielismy ;-/

Alredka wspolczuje ale pamietaj w szpitalu pomoga ci napewno i bedzie wszystko dobrze pamietaj masz nas i trzymamy &&&&&&&& zeby sie wszystko wyjasnilo w szpitalu i bys bez wymiotów juz do nas wrocila ;-)

Big śliczny brzunio ;-) ślicznie wyglada ;-)

Truskawcia ja pisalam juz ci priv wyslalam ;-) dziekuje za zaproszenie na skarbie mamy no niezle ci skacze ;-) ale tego odpowiedniego skoku jeszcze chyba niebylo ;-) trzymam kciuki;-)

witam Akka SweetApple kiniuś nowe staraczki z nami bedzie wam razniej i napewno szybko zafasolkujecie ;-)
kiniuś czasem nie masz konta na skarbmamy?? ;-)jak tak to dziex za mily komentarzyk ;-)

Madziulek daj znac co ginek powiedzial ;-)

Fifka ojoj<głaszcze>bedzie dobrze oszczedzaj sie !!

Pyscek super ze wypoczelas mowilismy ci ze sie wyjazd przyda ;-) my tez tesknilismy ;-)

vanilia bedzie dobrze moze idz gdzie idziej na usg chodzisz na nfz czy prywatnie ?? bo jak na fundusz to moze dlatego nie chciala robic usg ??

Słodkie jabuszko no no to tylko gratulowac :-) i zycze spokojnych 9 miesiecy ;-)wklej zdjecie ;-) testu ;-)

Fiona witamy spowrotem trzymam kciuki za usg ;-) mam nadzieje ze nam pokazesz zdjecie jak dzidzia rosnie ;-)

Magdalena ja tez mam taka sama sytulacje co do krwi mam Arh- a maz ma dodatnia ale sie nie przejmuje w końcu mówią ze dostanie sie zastrzyk i wszystko oki ;-)zwlaszcza z pierwsza ciaza nic nigdy sie nie dzieje ;-)

zycze milej nocy i owocnej ;-) a za testujace trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& DObranoc kochane :-*
 
Ostatnia edycja:
Do góry