reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ja kochane zapraszam też abyście zerknęły na mój wykres... To dopiero początek, także czekam na skok... Boże oby sie udało... Bo niemam już sił. wykres też jest na skarbmamy.pl

Oglądałyście dziś dd tvn? było o dzisiejszym obrączkowaniu bocianów :-), i było też o diecie Dukana...
 
reklama
Hej Laseczki :-) U mni pogoda się zkiepściła :-( i w dodatku jakoś humorek mi poleciał w kosmos :-/ a w dodatku mam jakieś głupie sny he he ;-) A co tam u Was? :-)

Lovka- gratuluję, gratuluję! :-D czytałam, że teścik pozitiv :-D super :-D

Atan- widzę, że będziemy miały takie same problemy z wózkiem he he bo też mam peugot’a 106 :-D Jeeejj trzymam mocno &&&& :-D właśnie byłam ciekawa jak u Ciebie temp :-D

Asiol- więc powinnaś prowadzić sprzedaż wysyłkową :-D spójrz ile wśród Nas klientek byś miała :-D

Madziulek- witaj :-D oczywiście, że możesz dołączyć, na pewno będzie Ci tu dobrze :-) a ja myślę, że nie powinnaś tak długo czekać tylko pomaszerować do gina :-)

Mijenka- witaj :-D My się jeszcze nie znamy :-)

Monis- wyobraź sobie, że wiemy jak się czujesz :-) nosek do góry i się nie załamuj ;-) tak jak gdzieś pisałam-dziś może Ci być smutno i źle, ale jutro jest nowy dzień :-)

Kasia- ja cały czas myślę o Tobie i (też po cichutkiu) trzymam kciuki ;-) ostatnio miałam zapytać jak tam u Ciebie z @ i czekaniem, ale jakoś brakło mi odwagi :-) Ooo i znalazłam Was na skarbach :-D

Sil- łapię fluidki ja :-D OOoojj dlaczego nie masz foteczek brzusia? :-( zaraz Ciebie zaczniemy męczyć :-D

Soglam- trzymam &&&& za pracę :-D tak jak mówiłyśmy :-)

Malutka- trzymam &&&& :-D pamiętaj, że każdy cykl to nowa nadzieja :-) bardzo dobrze, że podchodzisz do tego na spokojnie :-) ja jeszcze do końca tego nie potrafię :-)

Ael, Ael!!! Gdzie jesteś? Już po lekarzu? Jak się czujesz Nasza Bidulko :-) Mam nadzieję, że już lepiej :-)
 
MOnis ja z wykształcenia jestem technik hotelarz,mgr turystyki i rekreacji,menager zarządzania firmą no i ostatnie 5 lat pracowąłam w branzah sportowo-rekreacyjno-turystycznych w zasadzie od recepcjonistki do kierownika ale trochę chciałabym zmienic branże i szukam rozwojowych firm zeby móc zdobyc nowe doswiadczenie,interesuje mnie tez logistyka...wiesz ciągle chodze na te rozmowy i mam juz dosc a do cierpliwych nie należę:/

Truskawica tak jak się umawiałaysmy:):) a tobie ile zostało do testowania w tym cyklu???
przesyłam fluidki jeszcze dla ciebie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Cześć dziewczyny :-)
Witam nowe staraczki i życzę szybkiego fasolkowania :)
Długo się nie odzywałam , czasu ni ma , sesja na szczęście kończy się w tym tygodniu :)
LOVKA GRATULACJE :* :* :* :* I o fluidki proszę :)
ATAN trzymam kciuki żeby były II :* :* :* :*
Widziałam że Ael się nie odzywa ( dość długo jak na nią) ciekawe czy z nią wszystko ok....
Soglam a Ty jak się czujesz?

A ja nie wiem kurcze raz kuje mnie jeden jajnik raz drugi a plamienia brązowawe ustały :| .
 
Soglam to widzę, że my w tej samej branzy siedzimy... ja mam cały hotel na głowie ;) a mimo, że pracy od zawalenia i rzadko kiedy weekend wolny, to jakoś nie mogę sie pozbyc mysli, że fasolka jeszcze nie przychodzi... :(
 
bedzie dobrze monis nie smuc sie :-)<głaszcze>
martwie sie o alredke :-( mam nadzieje ze z nia wszystko oki :-)
oolcia ktury dc masz??
 
reklama
czesc Olcia:):)

trzymam kciuki za twoją sesje&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
i przesyłam fluidki na staranka~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

a ja kochana jestem cała pochłonieta szukaniem pracy i chodzeniem na rozmowy i w zasadzie nie czuje ze w ciązy jestem bo nic mi nie dolega,bo jak na razie moja ciąża to:
brak @ od dwóch tygodni
testy z moczu i krwi pozytywne
pełniejsze piersi i bolesne po bokach ale przy dotyku tylko
czasem kłucia w okolicach pachwin i jajników ale nieznaczne i krótkie
brak apetytu na cokolwiek ale to normalne u mnie w okresie wiosenno-letnim:):)

wiec mozna powiedziec ze stan błogosławiony mi słuzy łacznie z zachwytem meza,jego uwielbieniem i noszeniem na rekach:):)
 
Do góry