reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

slogam fajnie z tym mezem tylko szkoda ze te problemy z praca trzymam kciuki by dzis sie udalo &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
ael miala isc dzisiaj do lekarza ale w czoraj jej nie bylo juz na forum...
 
reklama
Soglam to widzę, że my w tej samej branzy siedzimy... ja mam cały hotel na głowie ;) a mimo, że pracy od zawalenia i rzadko kiedy weekend wolny, to jakoś nie mogę sie pozbyc mysli, że fasolka jeszcze nie przychodzi... :(

ja w starej pracy jak pierwszy cykl próbowalismy to tez swirowałam i mimo nawału pracy ciagle o tym myslałam i czytałam w necie bo miałam w miare stabilną sytuacje..a jak sie zwolniłam to odpusciłam starania bo musialam poukłdac wszytsko inne i fasolka przyszła sama...
 
slogam fajnie z tym mezem tylko szkoda ze te problemy z praca trzymam kciuki by dzis sie udalo &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
ael miala isc dzisiaj do lekarza ale w czoraj jej nie bylo juz na forum...

atan problemów nie mam tylko ja wybredna jestem i wymagająca po prostu i odpowiadam tylko na interesujące mnie oferty i mam swoje wymagania,bo inaczej bym się sama nie zwolniła z ostatniej pracy:):)
jak sie dowiedziałam o fasolce to musiłąm trochę obnizyc kryteria ,gdyby nie to to do skutku bym szukała zadowalającej pracy a tak mam pewne ograniczenia czasowe bo nie chce siedziec w domu przez kolejne 1,5 roku...:)
 
Soglam to innym dziewczyną pozostaje zazdrościć tej" bezobjawowej "ciąży :)
Łapię fluidki całymi garściami :):)
A z tym moim cyklem to teraz nie wiem jak jest :p Przez praktycznie miesiąc miałam te plamienia :p a tu nagle bach nie ma i jajniki bolą. Nie mierze temp. i raz użyłam tych testów owu ale nie wychodziły i stwierdziłam że nie będę tego kontrolowała - tylko nerwów się najadłam :p
Z tego co czytałam wcześniejsze posty Ael miała iść do tego lekarza dzisiaj . :)
 
Soglam Ty tak nie opowiadaj,że bezobjawowo przechodzisz ciąże :-) bo zaraz Ael wparuje i znów naopowiada,że bidulka się męczy z nudnościami.. ;-)

Gosia jeszcze nie mów hop ;-) do porodu daleko ( oczywiście,żeby nie było,że Ci źle życzę, broń Boże, tylko któraś się chwaliła ,że ciąza jak marzenie i zaraz dostała nudności :-D)
 
soglam no ja wlasnie tak cichutko siedze bo sama siebie boje sie nakrecic, wole poczekac bo co sie mialo stac to juz sie stalo :tak: dziekuje za fluidki i prosze w ciszy trzymac &&&
Truskawcia a ty nie musisz sie bac zapytac :-D ale &&& cichutkie poprosze
moj wykres SkarbMamy - kasia.natka
 
wiesz Madzia ja tylko mówię że na razie tak jest i wcale ie przesądzam ze tak cały czas bedzie...trochę poczytałam i wynika z tego ze prawdziwe objawy zaczynają się pojawiac najwczesniej w 6 tygodniu ciązy ale rzadko a raczej miedzy 8-10tyg wiec spokojnie czekam i ciesze się tym aktualnym stanem po prostu...:):)
 
reklama
Do góry