reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

kasia.natka,atan i monis ja tez wam śle mase fluidków....i trzymam mocno kciuki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

atankusuper tempka ale prosze nie napalaj się tak bardzo bo bedzie mi smutno jak cos pojdzie nie po twojej mysli
kasiu ja dopiero pod koniec mojego udanego cyklu weszłam na forum zeby się nie nakrecac....wiec moze to tez jest sposób:)
monis pamietaj że dopóki nie ma @ to nadzieja jest a sikacze czasem wychodza dopiero po 7 a nawet 14 dniach,gdy wczesniej były tylko I kreski....zresztą mówisz ze masz nieregularne cykle,to skąd wiesz ze ci się spoznia @???moze dopiero się zarodek zagnieźdża??? trzymam kciuki kochana ale gina nie zszkodzi odwiedzic,bedziesz spokojniejsza:):)

a ja dzisiaj kolejną rozmowę o prace musze zaliczyc....juz mam ich dosc...chciałabym chociaz jedną pozytywną decyzje...

no i wczoraj wachałam się długo ale pochwaliłam się siostrze,bo obiecałam ze jak tylko wyjdzie test to jej powiem...no i biedaczka się popłakała...ale wiem ze niezaleznie od koncowego rezultatu ona mnie wesprze wiec moze wiedziec...:):)
 
reklama
nie bylo bo meza w domu niebylo :-( niestety ... ale potem bylo :-) i przed tez bylo :-) wiec jestem dobrej mysli !!a jak przyjdzie to moze lezke uronie ale sie nie zalamie wiec spoko dziewczyny :-) jestem optymistka :-) i wydaje mi sie nawet ze test byl pozytywny ale owulacji wtedy nie bylo bo nic nie czulam zabardzo dopiero potem wiec zobaczymy ;-)
 
Ostatnia edycja:
No witam wszystkie nowe kobietki :-) ...
Wczoraj skończyła się @ dlatego od dzisiaj ostro biorę się ze mężem do roboty :-) Wymęcze go :-D Mam nadzieje, że w tym miesiącu się uda.
Jakoś na początku starań strasznie liczyłam wszystkie dni (chociaż teraz też używam testy owulacyjne) przejmowałam się i stresowała, gdy żbliżał się @ a na teście widziałam tylko jedną kreskę. Teraz jakoś zmieniłam podejście i troszkę odpuściłam. Co ma być to będzie. Stresem nic dobrego nie zrobie... Dlatego wszystkim tym, które się staraja o dzidzie życze tego samego :-)
 
malutka trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za nowy cykl staran aby byl owocny ;-)
 
Soglam tylko raz do tej pory musiałam wywoływać @ przez lutkę, tak to do tej pory miałam dość regularne cykle... wiadomo 1 czy 2 dni wahnięcia... a teraz to już trochę więcej... ale jeśli dostanę lutkę na wywolanie @, a ona mimo wszystko nie przyjdzie, to znaczy że fasoleczka rośnie? :)

Soglam a w jakiej branzy poszukujesz pracy? trzymam kciuki, aby ta rozmowa dzisiejsza była ostatnią :)
 
Silm dokładnie, ja jak sobie odpuściłam i juz mi ręce opadły to wtedy dopiero pojawiła się fasolinka, ale to do razu... Nawet jak mi się okres spóźniał to myślałam że coś się z cyklem dzieje, dopiero po kilku dniach się zdecydowałam na test ale nie liczyłam na II, a tu proszę...

życzę wam drogie staraczki odpuszczenia sobie i wrzcenia na luz, z takim skutkiem jak u mnie &&&&

Ael jak sie czujesz bidulko? przeszły Ci te wymioty?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Soglam tylko raz do tej pory musiałam wywoływać @ przez lutkę, tak to do tej pory miałam dość regularne cykle... wiadomo 1 czy 2 dni wahnięcia... a teraz to już trochę więcej... ale jeśli dostanę lutkę na wywolanie @, a ona mimo wszystko nie przyjdzie, to znaczy że fasoleczka rośnie? :)

Soglam a w jakiej branzy poszukujesz pracy? trzymam kciuki, aby ta rozmowa dzisiejsza była ostatnią :)
Moniś.. Litka jest tez na podtrzymanie ciązy, jeżeli nie jesteś w ciązy wywoła @ a jeżeli jesteś to tylko "wzmocni" Ci ciąze :-)
 
Do góry