reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Moniś jeszcze nie mąż ;-)

Przykro mi..ze się tyle wredna małpa spóźnia.. robi nadzieje.. :-( następny cykl będzie udany.. dowiedz się tylko czym jest spowodowane opóźnienie.. może jakąś lutkę albo dupka powinnaś brać ?
 
reklama
Kasia.natka dzięki za kciuki... przydadzą się :)

Staramy sie już chwile. Tabletki odstawiłam we wrześniu w zeszłym roku, ale dałam sobie jakieś 3 miesiące na dojście do siebie. Brałam je dość długo, bo 5 lat,wiec stwierdziłam po edukacji w internecie hehe, że tyle trzeba mimo wszystko odczekać. Ale od początku roku powinno byc już wszystko w normie a tu dalej nic. Teraz @ spóźnia mi się już 5 dni... a właściwie dzisiaj to już 6... a na teście dalej jedna I...

Mąż mówi, że jak przeprowadzimy sie do nowego domu, to wtedy dopiero zaczniemy porządne starania :)
 
monis to odstawilysmy any mniej wiecej w tym samym czasie :tak: i jak juz pisalam u mnie bywalo roznie ale cykle raczej dlugie a poprzedni rekordowy i @ wywolywana dupkiem wiec koniecznie idz do gina!!!
 
Atan....no no no....wykres łądnie wygląda:) trzymam kciuki! Kiedy planujesz pierwszego sikacza?:)
Troche fluidków specjanie dla Ciebie:)
∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼∼
 
I jeszcze ja, jeszcze ja poproszę :)

Tez raz miałam wywoływaną @ przez lutkę... w styczniu, ale od tego czasu było w miarę regularnie. A powiedzcie mi co jesli bierze sie ltkę na wywołanie, a @ mimo wszystko nie przychodzi?

Atanku trzymam mocno mocno kcuki :)
 
paluszek mysle ze 12 dnia po owu czyli w piatek 24.06 w dniu imienin mamy Danki :-) :-) choc mniejuz dzisiaj korcilo ale uznalam ze zawczesnie jeszcze kreski moze niebyc zamale stezenie by bylo ale sie ciesze ze mam ten termometr tak to bym nic nie wiedziala nawet jaki moze byc dlugi ten cykl ciagnie sie od 18.maja maz przedchwila mi sie pyta jak tempka a ja muwie super i mowie chcesz zobaczyc wykres on mowi tak widzi ten skok i mowi to beda bliniaki i w smiech i potem daje mi buziaka i gila po plecach i mowi ale bede tulil i glaskal bobaska :-D i z takim usmiechem na koniec wyszedl z pokoju a wredna@ ma tego 27.06 nie przychodzic niechce jej widziec mam urlop i rocznice slubu !!
 
Oj to widzę, że będzie radosna ta rocznica ślubu... bardzo radosna :) oby tak dalej Atanku :) moje niezafasolkowane, ale szczere fluidki ci przesyłam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ i trzymam kciuki :)
 
reklama
Witam kobietki :)

Monis, jak @ nie przyjdzie i bierzesz lutkę, to tylko się cieszyć. Nic się nie dzieje, wiele dziewczyn na podtrzymanie bierze lutkę, ja brałam akurat duphaston, ale oba to to samo, tylko dupek silniejszy

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Macie fluidy z mojego coraz większego brzucha, którego fotki nie dam, bo nie mam :p
 
Do góry