reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

na mnie tez czeka wyprawka, ale narazie nic nie biore, zeby nie zapeszac :)
Mam nadzieje, ze dlugo na fasolke nie bedziemy musialy czekac :) Ja potrzebuje tylko fachowej opinii od lekarza, ze wszystko jest ok bo nie czuje sie pewna tak do konca, ze mam szanse czy nie. Troche siedze jak na szpilkach nie moge sie doczekac wizyty :)
 
reklama
co do blizniat u mojego w rodzinie jego mama jest z blizniat ale wydaje mi sie ze nas blizniaki nie trafia:p chociaz kazdy jak nam mowi o bobo to blizniaki nam wroza hihi a ja sie smieje z nich ze jak mi tic tac stanie w popszek to beda blizniaki bo szczupla jestem i jakos ciezkos siebie sobie wyobrazam z blizniakami w sumie nawet z jednym maluszkiem hihi

To chyba normalne kazda z nas po dluzszym czasie sie zastanawia czy moze miec fasolke i wogole ja tez tak mialam ja tez niby moge miec fasolke zdrowa jestem wyniki ok lubego tez i co i od roku czasu nic ale moze nadejdzie ten czas pozniej
 
Ostatnia edycja:
ja sobie ustawilam w glowie ze na przyszly rok bedzie fasolka napewno i teraz luzuje :) a co bedzie to czas pokaze i tak na sile nie am co sie spinac bo nic z tego nie bedzie
 
Ja tak sobie Was czytam i troszkę zadzroszcze...ze macie wśród znajomych czy rodziny sporo małych dzieci...u mnie to z tym posucha, jestem najmłodsza w rodzinie wiec i moj brat i wiekoszc moich kuzynów juz dawno okres pieluszkowy ma za sobą, a ich dzieciaczki to raczej będą mi niańczyć moje maleństwo ...U znajomych tez słabo, szczególnie tych bardzo bliskich, jedni o dzieciach w ogóle nie myślą, inni gdzieś tam w odległch planach, kolezanka jedna ma juz prawie 4 letnią córeczke...z takich siwrzych mam to tylko teraz moja kolezanka z pracy urodziła córeczke i to w sumie tyle...troche mi przykro, bo fajnie byłoby miec kompana...ale niestety idealnie nigdy nie jest...bardzo sie ciesze, że Wy jesteście:);)
Jutro umowiłam sie na 12 do gina wiec trzymajcie kciuki...boje się strasznie...głupie mysli chodza mi po głowie nawet nie bede ich tu wypisywac...a poza tym mdli mnie dziś okrutnie...
 
ja sobie ustawilam w glowie ze na przyszly rok bedzie fasolka napewno i teraz luzuje :) a co bedzie to czas pokaze i tak na sile nie am co sie spinac bo nic z tego nie bedzie

mi mama nakazała, żeby na święta Bożego Narodzenia fasolka była z nami, ... no i się posłuchałam :)

a Ty Magenta widzę, że i chciałabyś i boisz się :) niby luzujesz a trochę się nakręcasz. Niestety nie pocieszę Cię, rto że mówisz, że się nie starasz nie sprawi, że w dzień @ nie będziesz się spinała. Widać, że też masz wielką ochotę na maluszka a niestety nam wszystkim ciężko jest wyluzować. Ja polecam wakacje : )
 
paluszku to dobrze ze cie mdli to chyba dobry znak:)
ja do ciebie dołącze hehe moze w krotce hehe
ja mam bardzo duzo dzieci moja mama ma juz 13wnuków a to ze ja mam bardzo liczna rodzine mam 6rodzenstwa:)
moja młodsza sis własnie w pt urodziła najmłodszego członka rodziny hehe
 
reklama
Jeśli chodzi o wiek każdej z nas to cóż...każda wtedy zostaje matka, kiedy jest jej dane. Instynkt macierzyński jedne czuja inne nie... Bardziej niz wiekiem przejmowała bym sie np. sytuacja materialną.
A z tym seksem w ciaży to nieźle. Obym ja, kiedy tylko zafasolkuję miała tak, że z łózka nie będę chciała wyjść. o ile, rzecz jasna bedzie mozna się przytulac, bo to różnie bywa.
Bliźnięta i w mojej rodzinie były ale mnie wystarczyłoby jedno...ot co. Chociaż mam znajomą, która nie dość, że ma 6 dzieciaków to w tym 2 pary bliźniąt jednojajowych.5 chłopców i 1 córę! I od czego to kurcze zależy?
 
Do góry