reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Madziarka, jak fajnie Cię widzieć :) Spokojnie, praca nie zając :)

Beka, coś mi się widzi, że zostaniesz nowym ekspertem tutaj :)
 
reklama
Beka, Kiniuś witam w gronie staraczkowym. Na mnie nie patrzta ja stara starankowa zaciążona już i tak męczę dziewczyny tutaj hihi :-D
Czujcie się jak u siebie, na pewno pomożemy gdybyście miały pytania, wątpliwości, a z pewnością podniesiemy na duchu :-) Tylko mi tu częściej zaglądać :-D

Madziarka masz rację, masz rację, za rzadko tu zaglądasz i ganić Cię trza!!!

Sil a widzisz, na tą kosiarkę spalinową, to zaopatrz się w paintballa, wiesz jaką będziesz miała frajdę XD

Młode me się już obudziło, już zdążyło mnie skopać, już pokazało tatusiowi jak kopie, powierciło się i cisza....ehh....
 
Za duzo czytam :) czasem nawet jestem zla na siebie bo sie naczytam a potem nakrecam naszczescie moj maz zawsze mnie sprowadzi na ziemie :)
 
Hej :)
Witam nowe staraczki, ja wprawdzie już wystarana, ale zaglądam tutaj, bo tęskni mi się za dziewczynami :)
A ja łapię stresa przez jutrzejszą wizytą u ginekologa... bojciu, nakręcam się, że coś idzie nie tak, bo przestały mnie (.)(.) boleć, a z drugiej strony ogromnie się cieszę, że być może zobaczę kluseczkę, bo w sumie nie wiem czy będę mieć usg, ale chyba powinnam.
 
Beka czytaj ale powieści miłosne albo kryminały :p I szybko rzucamy palenie już już!

Sil to tyż nie głupi pomysł, ale ja bym wybrała profesjonalną snajperkę hyhy XD

Dagne to normalne, że przestały Cię cyce boleć, będzie naprzemiennie raz bolą raz nie, więc ciesz się tym, że nie bolą :p
A idziesz na usg genetyczne? Bo jeśli tak, to nie wiem czy jutro będziesz mieć usg robione. Jak będzie usg genetyczne to tydzień czekania i po 12 tygodniu już spokojnie.
 
Dagne, co do (.)(.), ich ból wróci, spokojnie :p wiem, co mówię, znów śpię w staniku ;) Jak idziesz na genetyczne to jak Ael mówi, pewnie nie zrobi, bo po co tak często jak u Ciebie all ok :)

Beka, rzucaj czym prędzej!! A Twój pali?

Ael, ale na to trzeba pozwolenie, chyba.. no nic, może facet już się nie zjawi
 
reklama
Ja też pale max 5 dziennie i w sumie tylko jak jestem w domu bo mój pali :/ kilka razy próbowałam rzucić..ale jak druga osoba pali w domu to jest ciężko. Mojego zmotywuje ciąża i to jest chyba jedyne lekarstwo :no:
 
Do góry