reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dzięki Wam bardzo :) tutaj można więcej się dowiedzieć niż gdzie indziej :)

Dagne badanie NT, czyli przezierności karku należy wykonać między 11-13dc, wtedy też DOBRY GINEKOLOG potrafi rozpoznać nawet drobne nieprawidłowości (bada kość nosową), a jak się dzidziuś ładnie ułoży to tez potrafi rozpoznać płeć (po kącie nachylenia kości łonowo jakiejś tam)

ja pójdę w 11 tc na test PAPPA z krwi, w a 12 tc na USG
ale ja z moim zboczeniem zawodowym nie wierzę żadnemu specjaliście poza jednym w Wawie
a zanim pójdę na to USG to jajo zniosę z nerwów :szok:

a mój mąż zakupił dziś najpotrzebniejszą dziecku rzecz - książeczkę z bajeczkami :)
 
reklama
A u mnie było duszno i gorąco, a właśnie przeszła burza i deszcz :-D i chłodniutkie powietrze wlatuje mi przez okienko :-) Co Wy faktycznie się znacie??? :-( też chciałabym Was wszystkie poznać :-D

Fifka –witam :-) miło Cię poznać :-) Nie widziałam Cię tutaj jeszcze :-)

Soglam- piękny teścik, piękne II kreseczki :-) jeszcze raz GRATULUJĘ :-D i trzymam kciuki za te wszystkie rozmowy :-D

Asiol- jejciuś, trzymaj się laseczko <tulimy> może powinnaś wziąć jakieś tabsy? Nie możesz się tak męczyć :-(

Kasia- i jak? Jeżdżą Ci aparaturą po brzusiu? :-D No laska, teraz to już nie będziesz miała możliwości się nie wstrzelić :p ;-) trzymam &&&& :-D

Kiniuś- my się już (chyba) spotkałyśmy :-Dc witam i tutaj :-)

Beka – witam:-)

Kwiatuszek- ale masz sąsiadów życzliwych ;-) hi hi :-)

Sil - :-) noooo to gratuluję wyższego stopnia wtajemniczenia :-D
 
Witam wszystkie dziewczyny;) My tez z meżem staramy sie o maluszka 3 miesiace i jak narazie nie wychodzi :/ wczoraj dostałam @ heh pozdrawiam serdecznie
 
kiniuś84, beka, kalisia witam cieplutko :)
Normalnie dzisiaj umieram. Odwiedziłam wczoraj dentyste i sie okazało ze musi mi usunać zęba bo sie połamał i nie nadawał sie do leczenia a w ciaży każdy nadpsuty ząb jest potencjalnym zagrożeniem jakiegoś zapalenia.. No wiec sie zgodziłam i rwali.. rwali kuźwa prawie godzinę!! Myślałam że padnę, znieczulenie przeszło a ja dalej siedziałam na fotelu.. wkońcu sie udało i tak teraz sobie cierpie z bólu!!
 
Czesc Kalisia:) napisz coś wiecej o sobie....
wredna @....tulę
ale przed wami nowe przyjemne stranka....trzymam kciuki...&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Dagne badanie NT, czyli przezierności karku należy wykonać między 11-13dc, wtedy też DOBRY GINEKOLOG potrafi rozpoznać nawet drobne nieprawidłowości (bada kość nosową), a jak się dzidziuś ładnie ułoży to tez potrafi rozpoznać płeć (po kącie nachylenia kości łonowo jakiejś tam)

ja pójdę w 11 tc na test PAPPA z krwi, w a 12 tc na USG
ale ja z moim zboczeniem zawodowym nie wierzę żadnemu specjaliście poza jednym w Wawie
a zanim pójdę na to USG to jajo zniosę z nerwów :szok:

a mój mąż zakupił dziś najpotrzebniejszą dziecku rzecz - książeczkę z bajeczkami :)

Donia ciesz się,że to nie było Wii, Playstation, czy inne dziadostwo ;-) ot będzie Ci teraz czytał książeczkę z bajkami wieczorami, wiesz jak fajnie ;-)?

witam Kalisia napisz coś więcej o sobie, czy używacie testów owu, czy na żywioł lecicie :-)
 
Oj, Ewika, niefajnie :( może lody pomogą? A poza tym jak się czujesz??

Witaj Kalisia, napisz czy staracie się ze wspomagaczami, czy obserwujesz śluz, szyjkę, czy mierzysz temperaturę itp :) no i coś o sobie

coś Mineralnej dawno nie było..
 
magd.a wiesz co mam testy owulacyjne ale jakos mi pozytywnie nie wychodza nie moge trafic na owulacje;/ wiec uzywam kalendarzyka ale to tez nie wiem czy do konca działa;) wiec nie pozostaje nic innego jak spontan;)
 
reklama
Donia ciesz się,że to nie było Wii, Playstation, czy inne dziadostwo ;-) ot będzie Ci teraz czytał książeczkę z bajkami wieczorami, wiesz jak fajnie ;-)?

witam Kalisia napisz coś więcej o sobie, czy używacie testów owu, czy na żywioł lecicie :-)

Magd.a no masz rację, nawet o tym nie pomyślałam :) może Go pochwalę :)

a ja tez zapomniałam przywitać nowe staraczki
witam kalisia
 
Do góry