reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witaj Kiniuś :) Może nie przyjdzie, a może jak tu wszystkie chyba mamy organizm działa na przekór nam i nas oszukuje niby objawami (no bo przecież my sobie nic a nic nie wmawiamy;) )

Chyba sobie idę odgrzać kotlecika... Ale po szpinak mi się nie chce iść, więc zadowolę się pomidorkiem :)

A, muszę się pochwalić :-D Przeszłam z kwasu foliowego na witaminy dla kobiet w ciąży - wyższy poziom wtajemniczenia
 
reklama
Mam dziś troszke więcej czasu więc sobie czytam i czytam. Wiecie co? odnośnie osób które tu wchodzą i piszą : " udało sie" a które tu nigdy nie zaglądały i nie pisały - tylko wchodzą żeby sie pochwalic... to wiecie co? Kij im w oko!!! Też mnie to wnerwiło.

Ja jak narazie spędzam dzień na stronce skarbmamy.pl :-) i podglądam wykresy... może czegos sie nauczę.

Ps. a co do pogody... to taka jakaś dziwna... podobno ma byc po 14 burza...ale jakoś narazie nic sie nie dzieje. Mieszkam w okolicach Bielska-Białej.

Witam nowe staraczki
 
Ostatnia edycja:
hej, chyba tu powinnam trafić, :)
Witam wszystkie "staraczki", jestem tu 1 raz więc proszę o wyrozumiałość;
embarrassed.gif

Ja i mój męzulek tez działamy do kilku miesięcy o powiększenie rodzinki, Nie powiem ze jest łatwo bo jak kiedyś, jeszcze jak byłam w liceum baliśmy się 'wpadki' tak teraz byśmy jej bardzo chcieli
biggrin.gif
Ale mam nadzieje ze w niedługim czasie będziemy to tylko wspominać, nadzieja jest zawsze dopóki nie ma @, a ja własnie czekam na @ a raczej na 'jego brak'
biggrin.gif
A dokładnie jestem w 30 dc ( a te trwają ostatnio u mnie 29dni), zrobiłam dziś rano kinder test, ale wyszedł negatywny..nie wiem sama czy to za wcześnie, czy test za mało czuły. Narazie cierpliwie czekamy. dodam że wogóle nie mam dolegliwości związanych z nadchodzącym @, a zawsze czuje brzuch i piersi przed , a pierwszego dnia cierpię bardzo. Może to podświadomość,,,nie wiem ..ale dziś to smutno mi było jak zobaczyłam tylko 1 kreseczkę;/
wciąż czekam
Witam

Jesli ciagle myslisz i stresujesz sie tym ze nie chcesz dostac to moze byc powodem braku okresu, ale test wg mnie wykonalas zawczesnie.Ja mam 40dc i tez negatywny czekam na wizyte lekarza czytalam forum i duzo kobiet tak mialo musimy miec nadzieje ale nie dajmy sie tez zwarjowac zycze 2 kresek poczekaj z tydzien zrob 2 test albo idz na bete wykaze na 100%
Szczegolnie przy nieregularnych mesiaczkach tak sie dzieje bo po zaplodnieniu jeszcze musi dojsc do zagniezdzenia co roznie mowia 4-12dni zalezy od kobiety. Hormon ciazowy hcg wydzielany jest 1-2dni po zagniezdzeniu, dlatego nie kazdej kobiecie test wykryje ciaze w dniu jej miesiaczki a nawet po niej wszystko zelezy od jego cyklu.

Cos o sobie:

Staramy sie okolo 3 lat rok temu zrobilismy badania hormonalne oboje, ja mam all ok oprocz prolaktyny ale lakarka mowi ze nie jest zle i nie bedzie mnie faszerowac tabletkami. Maz przeszedl oparacje gdyz jego nasienie bylo slabe przez zylaki i wyniki sa o wiele lepsze wiec teraz staramy sie dalej.
 
Witam po długiej przerwie

Co dobrego słychać na forum?

Głupio mi troche że tak rzadko zaglądam, no ale... życie...

Witam nowe staraczki i życze powodzonka
 
madziarka witaj spowrotem...ty juz napisałas ta prace?? obroniłas się?? masz juz l4?? jak się w ogóle czujesz??wszystko ok??dzidzia rośnie??
 
Witam nowe staraczki ( hihi chyba mogę już tak pisać :-)) :*
Objadłam się pizza popiłam colą i teraz by się przydało pół godzinki dla słoninki :-p
Pali/ paliła któraś z Was papierosy?
 
reklama
Soglam prace męczę cały czas, chyba we wrześniu się dopiero obronie bo się nie wyrabiam. L4 mam od samego początku. Czuję się dobrze, nie odczuwam za bardzo ciąży i brzuch mi nie rośnie, zaczyna mnie to przerażać. W tym tygodniu idę zrobić badania: test obciązenia glukozą, WR i HBS a w poniedziałek do ginia... Jeszcze nie miałam 2 USG, no ale to jeszcze za wcześnie, może teraz mi zrobi
 
Do góry