reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Kasia natka rosnie do ok20-21- 22mm wtedy peka a rosnie na dobe 1-2mm wiec mozna w miare obliczyc ;-)no u mnie sie okazalo ze9dc mialam jedna owulke a bede i miec druga w jednym cyklu mowi ze to przez branie tabletek tak sie zdaza ;-) ze dlatego mozna miec blizniaki bo 2 jajniki maja pecherzyki;-) tyle wiem mam nadzieje ze pomoglam ja mam 21dcwiec cykl bedzie dluzszy;-)
 
reklama
A co się dzieje z IWASKIEM? Nie wiecie co z nią? Dawno jej nie było... ciekawe...
A Selena to nie tutaj. 31letnia kobieta powinna już mieć takt... ale widocznie nie ma... No cóż...
 
hej, chyba tu powinnam trafić, :)
Witam wszystkie "staraczki", jestem tu 1 raz więc proszę o wyrozumiałość;
embarrassed.gif

Ja i mój męzulek tez działamy do kilku miesięcy o powiększenie rodzinki, Nie powiem ze jest łatwo bo jak kiedyś, jeszcze jak byłam w liceum baliśmy się 'wpadki' tak teraz byśmy jej bardzo chcieli
biggrin.gif
Ale mam nadzieje ze w niedługim czasie będziemy to tylko wspominać, nadzieja jest zawsze dopóki nie ma @, a ja własnie czekam na @ a raczej na 'jego brak'
biggrin.gif
A dokładnie jestem w 30 dc ( a te trwają ostatnio u mnie 29dni), zrobiłam dziś rano kinder test, ale wyszedł negatywny..nie wiem sama czy to za wcześnie, czy test za mało czuły. Narazie cierpliwie czekamy. dodam że wogóle nie mam dolegliwości związanych z nadchodzącym @, a zawsze czuje brzuch i piersi przed , a pierwszego dnia cierpię bardzo. Może to podświadomość,,,nie wiem ..ale dziś to smutno mi było jak zobaczyłam tylko 1 kreseczkę;/
wciąż czekam
 
Kiniuś witamy serdecznie ;-) szybko się tu zadomowisz ;-) a za kilkanaście postów sama będziesz doradzać innym ;-) pocieszę Cię,że te które tu się ostatnio zapisały coraz szybciej zaciążają :-)

Sil hahahhaa ja i ładna ;-) piękny to mój shih jest :-p
 
reklama
niestety mój internista nie moze wystawić skierowania na bete...może tylko gin ale do niego nie ma terminów wiec poszukam w necie jakiegos labpolatorium blisko mnie zebym miałą wyniki w tym samym dniu i się przejade po miescie...no trudno:)

witam serdecznie nowe starczki:):)
z nami raźniej i szybciej się fasolkuje:)

kwaituszek nieżle z tym sąsiadem...
 
Do góry