reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

u mnie okres przyszedł nawet wcześniej - 24 dzień, ostatnio może nawet i trochę idziemy na żywioł, bo nie stosujemy prezerwatyw tylko stosunek przerywany
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki!! U mnie 7 dzień po domniemanej owulacji wysokich temperatur więc mam coraz większe nadzieje. Testuję 16.05 ale już dziś zaopatrzyłam się w dwa testy ACON!! Już się nie mogę doczekać!!
 
u mnie okres przyszedł nawet wcześniej - 24 dzień, a jeśli chodzi o ten żywioł to ostatnio nwet nie stosujemy prezerwatyw, tylko stosunek przerywany
 
ma-gdalena - to mocno 3 mam za ciebie &&&& kochana...
ja o tebletkach i starankach nic nie powiem bo nie bralam :) to idzicie kochana na zywiol i nie czekajcie ze starankami. i zadnych przerywanych :p zywiol to zywiol
 
lekarz rozwiał moje obawy co do konsekwencji po tabletkach, czyli o upośledzeniu dziecka czy ciąży mnogiej, ale takie tyci tyci wątpliwości pozostały więc może jednak odczekac przynajmniej te 2 miesiące
 
Hej dziewczyny :) Wczoraj mnie nie było, ale przeczytałam wszystko co napisałyście :) Mi dzisiaj kończy się @ i zaczynamy znowu pracę nad dzidzią. Może tym razem sie uda :) Trzymajcie kciuki! Zapisałam się też do gina, ale dopiero na 24 bo wcześniej nie miał terminu. Chcę z nim pogadać, bo ostatnio mi się trochę cykl rozlegulował i przez ostatnie 3 miesiące moje cykle trwały 36, 27 i 41 dni :/ i kiedy widzieć ze jest owulacja? Czy któraś z Was miała podobny cykl? I czy brałyście jakieś wspomagacze oprócz foliowego?
Tak sobie przeglądałam babyboom.pl i trochę się przestraszyłam i zestresowałam, że tyle dziewczyn chce zajść w ciążę i nie może. Dobrze że co niektórym z was się udało :)
buziaki przesyłam :*
 
przy takich cyklach nieregularnych podobno najlepsze jest mierzenie temperatury, sama nie próbowałam. A jeśli chodzi o kwas foliowy to kiedy zaczełyście brac?
 
hej dziewczyny

działo się wczoraj, nawet to widziałam ale nie chciało mi się pisać. Myślę, że sytuacja, która przytrafiła się Pao powinna nas wszystkie czegoś nauczyć. Ja wychodzę z założenia, że szanuję moja prywatnośc i nie wyobrażam sobie, żeby ktoś z mojej pracy albo ze znajomych wszedł tu i mnie zidentyfikował, dowiedział się co piszę o moich intymnych sprawach i ile się staram. Dlatego dziewczyny, może trochę rozwagi z naszej strony także. Był czas kiedy parę dziewczyn powrzucało swoje zdjęcia ślubne, albo mają zdjęcia w avatarach. Wiem, że tow dobrej wierze i z szacunku do nas wszystkich (żebyśmy się poznały) ale jednocześnie, wpisywanie nazwy miejscowości, zdjęcie i wiek od razu wskazują na osobę, nawet jeżeli tkoś tu wejdzie przypadkiem.
Mpim zdaniem Pao jeżeli chcesz, żeby ktoś nieporządany nie mógł przeczytać Twoich wpisów to zmień nick i usuń zdjęcie, napisz nam na priv swój nowy nick i będziemy wiedziały z kim piszemy.
Uff ale się rozpisałam.

Pok przykro mi bardzo, że macie problemy zdrowotne, i wyborażam sobie jak bardzo to obciąża Twoją psychikę, ale może zabezpiecz tylko to co możesz (np. jakieś ubezpieczenie rentowe itp) i nie wybiegaj w przyszłość. Cuda się zdarzają i być może przyszłość miło Cię zaskoczy. Pomyślności Ci życzę i myślę ciepło o Tobie.

Magenta TY pisałaś, kiedyś, że też miałaś 4 dni pod rząd pozytywny wynik testu owu. A mierzyłaś wtedy temperaturę?
Mój wykres w tym miesiący jest idiotyczny, a już tego dzisiejszego spadku temperatury to zupełnie nie rozumiem (może to przez lot samolotem?)

Zobacz załącznik 353088
 
reklama
monika ja już biorę 3 miesiąc kwas a z żadnych innych "dopalaczy" nie korzystam ponieważ mi lekarz nic nie zlecił, dał mi tylko 2 miesiące na zajście w ciąże (czyli do maja) a jak się nie uda to będziemy myśleć

Doniu jeśli temperatura z 4.05 była zakłócona czyli podobno nie bierze się jej po uwagę to wynikało by z tego, że mogłaś mieć owulację 13dc potem temp się utrzymywała i dziś spadła ale jednak można mieć spore wątpliwości bo te temp bo tej "niby owulacji" niezbyt takie wysokie... szczerze to ciężko powiedzieć!! Ale dobra w tym jest pok
 
Ostatnia edycja:
Do góry