reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
myslę że jest ok a progesteron wyższy i już. 16 mam wizyte to będę wiedziała co i jak.
Dzięki :)
 
Ostatnia edycja:
monika ja już biorę 3 miesiąc kwas a z żadnych innych "dopalaczy" nie korzystam ponieważ mi lekarz nic nie zlecił, dał mi tylko 2 miesiące na zajście w ciąże (czyli do maja) a jak się nie uda to będziemy myśleć

Doniu jeśli temperatura z 4.05 była zakłócona czyli podobno nie bierze się jej po uwagę to wynikało by z tego, że mogłaś mieć owulację 13dc potem temp się utrzymywała i dziś spadła ale jednak można mieć spore wątpliwości bo te temp bo tej "niby owulacji" niezbyt takie wysokie... szczerze to ciężko powiedzieć!! Ale dobra w tym jest pok

ma_genta ale program mi nie wyrysował owulacji a on to robi automatycznie, śluz się zgadza, testy owu także, więc ja sugerujesz 13 dc by był rozsądny, chore to jakieś....

IWASKU ważne, że beta jest ok, czyli dzidzia rośnie
a kto Cię skierował na badanie progesteronu? zapytaj o wyniki gina, ale generalnie byłabym spokojna
 
Doniu ja się nie znam, zasugerowałam tylko to co można zaobserwować na pierwszy rzut oka patrząc na wykres... wyślij ten wykres do pok na PW, jak zajrzy do Nas to na pewno Ci odpisze a ona jednak bardziej kompetentna w tych sprawach :D
 
Tak też zrobię Doniu ;-)
Wiem, Pok to nasza skarbnica wiedzy Magdalenko ale nie chcę jej juz zawracac głowy privami. Jak wejdzie i przeczyta to może coś mi podpowie:tak:
 
Hej dziewczyny, na wstępie do Iwaska: beta super, nawet większa niż moja pierwsza :) może to bliźniaki ?? :) w którym dc zrobiłaś ją?
 
dagne, ja tak po cichutku podpytuję czy myślałaś juz o tej bransoletce dla mojej koleżanki? tak tylko pytam, bo mnie dziś dopadła po urlopie i obiecałam, że się dowiem :-)
 
reklama
Do góry