reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Jeżeli ja miałam 406.2 i za dwa dni by spadł to znaczy że coś jest nie tak albo byłby taki sam znaczy ze sie nie rozwija tak to lekarz mi tłumaczył

a jaki mialaś drugi wynik?
 
reklama
nie robiłam jeszcze drugiego, bo ten wynik odebrałam 22 kwietnia, przez święta nie robiłam, a jutro mam wizytę u lekarza, może sam mnie skieruje. Ale jakoś mnie nie pocieszyła taka różnica w naszych wynikach :-p
 
mi kazał zrobić drugi raz bo jak wzrośnie dwukrotnie to znacyz że ciąża jest i się rozwija :) dlatego ja juz o 7rano za dwa dni byłam na badaniu krwi i w laboratorium siedzialam i za półtorej godiznki miałam wynik :)

ja miałam 406.2 to wczesne stadium ciązy ale to że ty masz 107.6 to też wczesn napewno skieruje cie na dodatkowe badanie krwi bo na usg nie będzie nic widać, i jakby ci robił daj sobie pod posladki pięści pionowo bo jak leżałam normalnie nic nie było widać jak dałam pięści pod posladki odrazu było widać :)

Kobitki idę spać oczka mi sie zamykaja

Dobranoc Wam :) :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hehehe będę pamiętała o pięściach :-D to jutro zobaczę co mi powie, oby było dobrze, oby kolejna beta pokazała super skok :-)
 
No nooo, ja tam nie wiem wszystkie takie to moto coś trudne do wypowiedzenia i zapamiętania nazwy....ehh no ale o to chodzi.
Aerleda kazdy sie moze pomylic hahahah. A gdzie sa te zdjecia z ogrodu botanicznego, czekam i czekam i czekam, myslalam ze wstawiasz cos temu tak dlugo
 
Cycki dalej bola mocno, sluzu duzo, tempka 37,2 a na tescie 1 kreska. niech to szlag - 30dc ile ten cykl bedzie trwal ???? wrrrr
 
hej...

Dośc wysoka temperatura jak na zbliżający sie okres. Poczekaj kilka dni na @. Może nie dostaniesz, moze poprostu jest za wcześnie na test. Każda z nas jest inna. Trzymam za fasolke ;-)

mierzyłaś tempke cały cykl???
 
reklama
nie mierzyle juz od 2-3 cykli wczesniej mierzylam i moja max temp byla 37 ale w czasie brania lutki ktora podnosi temp, przed @ zawsze spadala. Musze czekac
 
Do góry