reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

ma_gdalena dokładnie. A co do studiowania ja niestety dziennie (nienawidzę tego) i to paredziesiąt km od domu i tak ma być niby do końca przyszłego roku, ale zobaczymy co z tego teraz wyjdzie :)
 
reklama
Ael ale jesteś niedobra... dlaczego denerwujesz mężula, on w jakimś sensie też jest w ciąży... :-D
No wiesz, to już nie moja wina, że wyznał mi jaka jest jego słabość u kobiet właśnie związana z makijażem. On odlatuje, jak kobieta trzepie dosłownie rzęsami, a że ja mam długie to on się denerwuję, że ja go tym wkurzam XD
No dziś zrobiłam sobie z nudów i wyszły mi fajnie rzęsy, no to skończyłam, patrzę na niego tak patrzę, w końcu łon popatrzał na moje oczęta a ja zatrzepotałam, a ten uśmiech i wkurzenie XD XD XD
 
Wiesz ale on powiedział że bedzie mi pisał ze niby na rano chdoze albo na popołudnie a takich zmian na tym zakłdzie nie ma ze wrazie kontroli to ze ja pracuje na rano
mineralna ale generalnie nie musisz chodzić tylko tak w razie kontroli on powie ze bylas na rano tak??Bo się zagubiłam lekko:zawstydzona/y:
Oj tak Ael Ty to masz te rzęsy piękne :-)
 
To ja się muszę pochwalić, że zrobiłam sobie french na paznokciach (mój chłop uwielbia krótkie paznokcie z frenchem) to ja też może dzisiaj go troszkę podenerwuje...
 
No mój sobie piwkuje i ja mu macham rzęsiskami, jeszcze trochę walnie focha XD
Ahh nie mogę z niego :-). Madziu też bym sobie zrobiła frencha, ale ja wolę walnąć sobie żel na paznokcie, wymodelować paznokietki i french z delikatną ozdobą...ehh
 
Ja też żelem robię :D także mam na jakiś czas spokój. Chałupa posprzątana więc można teraz chodzić z rączkami do góry i nic nie robić
 
Ja tam wole swoje paznokietki bez zadnych ozdubek a zreszta moja praca wymaga krutkich paznokci.U kogos to ładnie wyglada oczywiscie ozdobione z głowa
 
Ja ogólnie bardzo rzadko cokolwiek robię bo jestem leniwa ale dzisiaj akurat sam french bez ozdób. Mam raczej małą plytkę paznokcia więc staram się nie naklejać za dużo, żeby schludnie wyglądało,

Ale się teraz wkurzyłam na mojego chłopa!!!!!!!!! We wtorek mam pogrzeb chrzestnej a on nie załtwił sobie urlopu :( niby wiem, że nie jego wina ale jestem taka zła...

Idę już spać bo jutro długi dzień przede mną..!!!! Życzę upojnych nocy!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam choc juz nikogo niema raczej a ja dopiero nadrobilam czytajac was :-) macie śliczne brzuszki tez chce juz taki :-)
a mi w sobotę zmarl chomik mielismy go 2 lata ciapek sie nazywal, ale mam jeszcze akwarium 60 l z gupikami te to sie tak szybko rozmnarzaja :-D i mam kule 12l z 5 żabkami :-)
a siostra opiekuje sie moja papuszka falista co znalazalm na ulicy bo jej tez niedawno zmarla i zeby jej az tak smutno nie bylo dalam jej swoja :-) a i u rodzicow zostawilam swojego pieska Brytana :-) "kundelek" ale odwiedzam go :-)dzisiaj skakal ze szczescia jak mnie zobaczyl:-)
A co do tesciowych to chyba jako jedyna mam inaczej tesciowa nigdy nie miala córki a ma 2 synów jeden ma zone ktorej nienawidza a ze mna mieszkaja caly czas cos na nia mowia a do mnie natalko moze chcesz schabowego zrobilam itd. ogolnie tesciowa taka mila ze hej ostatnio mowi ze taka ladna pogoda na spacerki a ja nie mam z kim isc a tesciu tez lubi spacerowac i mowi z wózkiem bysmy pospacerowali i niewiem czy to jakas podpowiedz miala byc aluzja ze chca drugiego wnuka bo tamten ma prawie 5 lat kto wie ;-)
ale sie rozpisalam :-p
a co do faceta mam meza takiego ze wzyciu go nie oddam :-) troszczy sie dba kocha takie wsparcie daje po prostu super gotuje jest szefem kuchni i sprzata i p0rasuje sam po prosttu super :-) zamiast spedzac czas z kolegami mowi ze woli wolny czas spedzic zemna jestesmy po slubie prawie 2 lata bedzie w czerwcu a w sumie 5 lat w czerwcu jest starszy odemnie o 4 lata ale nie przeszkadza mi to wole starszych :)
A co do planowania dziecka to tez caly czas mowilismy mieszkanko wlasne itd. raz w marcu spozniala sie @ i mowie moze jestem w ciazy a michal juz mowil do brzuszka kazal mi na siebie uwazac mowil juz przy tobie palic nie bede taki szczesliwy a tu jednak w ten sam dzien przyszla napisalam mu smska bo w pracy odebrac tel ni8e moze niestety,,, a potem w niedziele chodzi taki smetny i mowie o co chodzi a on na to ze ja juz chcialem byc tatusiem no i od tego czasu sie staramy :-) czyli od 27,marca 2011


mineralnakocica jakie bralas tabletki ze ci sie tak odrazu udalo ?
dobra teraz to sie naprawde rozpisalam ;-)przepraszam
Dobranoc milej nocy i przytulasków i to owocnych :-)
 
Do góry