reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

No to super. Pierwszy raz słyszę, że jakaś kobieta chce w zimie brać ślub. Mam nadzieje, że wszystko pójdzie zgodnie z Waszymi planami :) Najważniejsze, że się kochacie i macie wspólne plany na przyszłość, a reszta jakoś sama się poukłada. Ja tak zawsze sobie myślę, że teraz młodzi ludzie tak długo czekają żeby było ich "stać" na dziecko a nie raz idę na ulicy i sie przypatruje rodzinom, którym widać, że się nie przelewa ale mają dziecko, które nie wygląda na głodne i jest czysto ubrane i jakoś dają radę. Z drugiej strony jak się już może zaplanować ciąże to wiadomo, że każdy chce dać swojemu dziecku jak najwięcej ale piszę to tak w odniesieniu do siebie samej ponieważ my z K nie zarabiamy jakiś kokosów ale dajemy sobie rade i wszyscy się mnie pytają czy aby na pewno stać nas na dziecko... :/ i niby możemy się wstrzymać ale ja już marzę o tym, żeby być mamą....

Dagne tak, o tą dokładnie mi chodzi. A jak ewentualnie można sobie u Ciebie zakupić tą bransoletkę??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Mój jest kierownikiem w Jastrzębskiej Spółce Wegłowej jako informatyk dorabia a do tego ma do podziału z zoną ok 600tysiecy bo dom sprzedaja i maja 2 hektary pola jeszcze więc akurat o pieniazki sie nie boje

Jak sie chce to sie da jak bysmy nie mieli pieniedzy tobysmy odkladali z 200zł z wypłaty na wszelki wypadek
 
Magdalena, jasne:) tylko będę musiała zobaczyć, czy mam na stanie elementy, z których jest zrobiona :) ale myślę, że mam:) pisz mi w takich sprawach koralikowych na priva :) albo gg, jest na blogu podane:) wtedy sie dogadamy na spokojnie:) A co do dzidziusia, my też nie stoimy rewelacyjnie i jeszcze kredyt po weselu spłacamy do końca grudnia, ale damy radę, bo musimy i chcemy:) mówi się, że jak Bóg da dziecko, to da i pieniążki na dziecko :)

Ok laseczki, ja idę spać, bo mi już się oczka kleją :) jutro święcę koszyczek świąteczny a od niedz rano aż do pon późną porą mnie nie będzie :)

WSZYSTKIM WAM ŻYCZĘ RADOSNYCH ŚWIĄT I MOKREGO DYNGUSA :D Alleluja!
 
Ostatnia edycja:
Dagne nawzajem!!!! Na pewno dacie rade, ale teraz nie masz co się przejmować bo masz cudowną nowinę na święta dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą!! Trzymam kciuki!
 
Ja kiedyś przeczytałam wypowiedź, że "planować to można wakacje, a nie dziecko". Tak na prawdę chyba nigdy nie ma idealnego momentu, bo to albo praca, albo może za mało pieniędzy, a to plany, którym ciąża by zaszkodziła, a to za młoda, za stara, za wcześnie, za późno....my nie planowaliśmy tego, ale też nie uważaliśmy za bardzo (tak jakby trochę jednak każdy z nas chciał, ale oficjalnie czekaliśmy na "później") i tak jakoś wyszło, że chyba (oby) zaskoczyło :) Też pewnie będzie dużo mądrzejszych, że jak tak można, ja studiuję jeszcze, K jest 1 rok w pracy (nauczyciel) i wiadomo jak to jest...ale jeśli okaże się, że to już to już i koniec :-) także trzeba myśleć o sobie i o tym co dla nas najlepsze, żeby za kilka lat móc cieszyć się z tego jak wygląda nasze życie. Łatwo innym mówić jak mamy żyć i wybierać, ale to nie "inni" będą żyli z tymi decyzjami za jakiś czas! ;-)

Ufff...się rozpisałam:-)
 
Możliwe z owulacja róźnie bywa ja nie wiem kiedy zaszłam w ciąze wyglada na to że nie w owulacji bo 16 marca mialam okres odlozylam tabletki i ok 21 zaslzam bo jestem ok 4-5 tydzien

Własnie jestem w podobnej sytuacji co ty bo ja odstawiłam tab anty 6 marca a 9 marca dostałam okres a potem 12 kwietnia dostałam okres i trwał on 6 dni no i od wczoraj mam tak jak by było jajeczkowanie tylko ze zwykle to było troszke puzniej moze dla tego ze brałam tab anty?1 hmmm.Moj M mowi ze bedziemy sie przytulac czesto to bedzie wieksze prawdopodobienstwo ze bedzie fasolka nie liczac tych całych dni owulacji itp ja juz sama nie wiem
 
Im bardziej chciałam tym bardziej była 1 kreska i 0 na becie a jak odpusciłam to za niecałe 2 tygodnie 2 kreski na becie 406.2 a za dwa dni 874.7 :)
 
Daria nikt nie ma prawa Cię osądzać. Każdy ma swój rozum. Podświadomie chcieliście i się udało. Ja też studiuję ale zaocznie a mój K nie ma stałej umowy ale w miarę pewną pracę. Jest dokładnie tak jak mówisz, zawsze coś się znajdzie żeby jeszcze zaczekać. Ja zawsze chciałam być młodą mamą i nigdy mnie nie ciągnęło to robienia jakiejś nadzwyczajnej kariery.

Ael ale jesteś niedobra... dlaczego denerwujesz mężula, on w jakimś sensie też jest w ciąży... :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry