reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ja wczoraj miałam się przytulać, ale mojego mama zażądała,żeby jechał wymienić zabawkę, więc wolał,zamiast pobyć ze mną, jechać do sklepu. Jego wybór..

dlatego ciesze się,że test negatyw. Byłabym na święta ze wszystkim sama.
 
Tak, brałam tablety przez 3,5 roku. Odstawiłam na początku września i zdążyło mi się wszystko unormować. Ciężko mi powiedzieć co się teraz dzieje. Robiłam test acon więc raczej się nie pomylił :-(. Sama nie wiem czy iść na betę. Trochę mnie korci ale wydaje mi się że nic z tego nie bedzie. Wiecie, znowu rozczarowanie. Może zarejestruję sie do gina i on cos poradzi. Sama diagnozy nie postawię chociaż bardzo bym chciała :-)
Magd.a chciałabym mieć takie podejśćie jak Ty. Wszystko na luzie. Tak najłatwiej zajść w ciążę :-)
 
Cześć dziewczyny!!:-)

Mineralna dawaj znać jak najszybciej!!

Gocha tzrymam kciukasy bardzo mocno!! żeby II były!!

Kama proponuje Ci iść na beta a jak nic nie wyjdzie to jak najszybciej skonsultować to z lekarzem bo nie wiadomo co się tam podziało..

A ja cały czas mam ból (.)(.) i do tego sutki zaczeły boleć..ale czuje też że owulka jest bo jajnik boli i śluzu dużo przytulaski były w sumie przedwczoraj i wczoraj zobaczymy czy coś z tego będzie :-) A tak w ogóle to nie mogę się juz doczekać tych pyszności świątecznych, chociaż tez nie można sobie za bardzo pozwlic bo przeciez za niedługo rozbieramy sie dziewczyny z kurteczek i żeby nam brzuchy nie urosły za bardzo no chyba że ciążowe to jestem za!!! :-)
 
Ja nie robiłam testu dzisiaj @ też nie ma ale jakoś nie odważyłam się zatestować :( Boje się że wyjdzie jedna krecha. Poczekajcie jeszcze do jutra !! ;p Jak @ nie przyjdzie to zrobie jutro rano ;)
 
hej laski:-)
nadrobilam was przez chwile mojej nie obecnosci:-p
Witam nasza nowa kolezanke :-) i trzymam &&&& za testujace i te co na wizytach dzisiaj
Mineralna- Gratuluje ci serdecznie
piszcie co tam u wa sslychac?? cos sie pozmienialo od czasu jak mnie nie bylo??
 
reklama
Do góry