reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

hej dziewczyny
podczytuje Was od pewnego czasu, mogę dołączyć?!

staramy się z mężem o dzidzie 3 cykl i @ spóźnia mi się 3 dzień, ale póki co nie mam odwagi testu robić :zawstydzona/y:
boje się rozczarowania, dlatego razem zdecydowaliśmy, że poczekamy do testowania do końca kwietnia ;-)

wszystkim zafasolkowanym serdecznie gratuluje!!:-)

Witam Cię serdecznie i ja :) trzymam kciuki za pozytywny test.
 
reklama
Witajcie dziewczyny ja znow tak puzno a to dla tego ze puzno koncze prace....Juz za kilka dni czas na przytulanki ale nie mam duzych nadzieji ze cos sie uda bo ja i moj M nie mamy formy on chory na grype zoładkowa a ja po grypie jeszcze kaszlaca chociasz kto wie moze akurat sie uda w tym mc.
 
ja tez trzymam &&& za fione i pozostale!!!
witaj Ewa swietnie cie rozumiem chociaz pewnie sama bym nie wytrzymala no moze jeden dzien ;-)
nam sie udalo dzis zaliczyc spowiedz chociaz stalismy w kolejce 2h moj misiek na poczatku sie wsciekal ale po 30 minutach odpuscil i stal taki zrezygnowany :-D dumna jestem z niego ze wytrzymal
a skoro wszystkie juz spicie lub sie przytulacie to zycze owocnej nocki i zmykam bo jutro do pracy
pa pa
 
Fiona facet Ci wydobrzeje, a jak nie no to Ty się bierz za niego :-D

Ja zrobiłam godzinę temu zdjęcie brzucha, po 10 dniach od ostatniego no i mogę stwierdzić, że mój brzuch już bardziej ciążowy przypomina :-D
 
reklama
Hej dziewczyny :-) jak tam? wyspane??? Trzymamy kciuki dzisiaj ze te co u lekarza, za te co testa robią i za wszystkie inne ;) żeby ten dzień był pozytywny i wyluzowany ;-) i to dziełaaaaa.....jeeeee.....!
 
Do góry