reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Weszłam,a tu takie niezaciekawe wiadomości :-(

Claudusia będzie co ma być ;-) ja idę oglądać mecz mojego dziubka, ale jestem z Wami cały czas ;-)
 
reklama
claudusia - jak nie przyjdzie to zrob w poniedzialek test jeszcze raz :) trzymam kciukasy!!!!!!!!!!!!


milego weekendu laseczki :) u mnie piekna pogoda i upal dziki, normalnie krotki rekawek i klapki juz :)
 
Cześć laseczki:-)
Rasta przepiękne zdjęcia, bardzo ładna z Ciebie kobietka, ale też wyobrażałam sobie Ciebie z ciemnymi włosami :-D
Claudusia jeszcze nie wszystko stracone - nadal trzymam kciukasy :-)
A ja nieprzytomna jestem - wczoraj ponad 4 godziny z suczką u weterynarza byłam, operacja się udała ale sunia źle znosi ból i narkozę kiepsko zniosła - po operacji 4 godziny wymiotowała biedna:-(Do tego ta pogoda - wichura, ulewa - koszmar:wściekła/y:Jestem wykończona. Muszę zregenerować siły przez ten weekend bo kiepsko będzie...
 
U mnie taka pogoda, że szkoda gadać, nastrój jeszcze gorszy, więc wezmę się za pierogi :p niech coś z tej mojej chandry wyjdzie pożytecznego
 
U mnie też pogoda beznadziejna wieje tak że chce głowę urwać, w ogóle nie czuje się najlepiej..

Wczoraj o 18 urodziła jedna z moich przyjaciółek, ślicznego dużego chłopczyka :-) Jutro jadę ją odwiedzić i popatrzeć na tą słodką dzidzię :-)
 
Hello Dziewczynki.
Widze, ze juz gwarno na forum od samego rana. Ja dopiero co wstalam i od razu do kompa. Za oknem piekna pogoda, slonko swieci i az czlowiekowi chce sie zyc :-D
Pelan energii zaraz po sniadanku zabieram sie za porzadki, bo swieta tuz tuz.
Cofnelam sie kilka stron i staralam poczytac troszke co pisalyscie na forum.
Paluszek mam pytanko. Jak to jest u Ciebie z tymi plamieniami??? Bo ja mam ten sam problem. Kazdego miesiaca tak 5 dni przed @mam brazowawe plamienie. Moj ginekolog powiedzial, ze blona sluzowa zaczyna sie wczesniej zluszczac i dlatego dostalam progesteron, ktory biore w drugiej fazie cyklu.
 
reklama
Do góry