reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Nie chce oslepnac, ale prawdopodobnie oslepne:tak:, takie zycie! A ja ide spac, bo jutro na rano ide. Dobranoc Aerleda! Poloz spac swoja fasolke tez;-)
 
Nie chce oslepnac, ale prawdopodobnie oslepne:tak:, takie zycie! A ja ide spac, bo jutro na rano ide. Dobranoc Aerleda! Poloz spac swoja fasolke tez;-)
Oj oślepniesz, ale żeby było ja mówię za siebie :p
Fasola moja dawno śpi w przeciwieństwie do mamusi :-D

Dobranoc Amalfi, słodkich snów o Twoim bobasku :-)

Ja mam dziwną obsesję ostatnio, boję się spać na brzuchu, chociaż zanim dowiedziałam się o ciąży bardzo lubiłam na brzuchu spać i nawet w tej pozycji szybciej zasypiałam :-)
 
hej dziewczynki jejku jak ja zem sie dzis wyspala:-D nawet nie sluszalam jak moj J wychodzi do pracy spalam jak zabita wczoraj bylo mega przytulanko:-p a dzis sobie przypomnialam piosenke ktora kiedys uwielbialam hehe
YouTube - Eiffel 65 - Blue (Da Ba Dee) (Original Video with subtitles)

normalnie szok:szok: . Claudusia melduje sie nam tutaj bo kurcze pozurki obgryze z nerwow pomijam moje bolace palce u rak i nog za to trzymanie kciukow:-D mam nadzieje ze to beda II krechy


wiecie co moja kumpela z podstawowki jest w ciazy ale jej kurcze zazdroszcze
 
Ostatnia edycja:
Witajcie!!

@ dalej nie ma robiłam test..ale negatywny wyszedł..więc to nie fasola. Nie mam pojęcia co się dzieje nigdy tak nie miałam,. martwie się
 
reklama
Do góry