reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dzień dobry wszystkim!! Niestety nie mam dostępu do forum od kilku dni bo popsuł mi się laptop i jedyny mój kontakt ze światem internetowym to wtedy, kiedy jestem u teściów... |:( A więc szybko i na temat! Obawiam się, że z mojej fasolki nici... :( jak dotąd żadnych objawów a za 5 dni mam termin spodziewanej miesiączki. Cycki bolą jak zwykle przed okresem, jedyna niepokojąca oznaka to ból w dole brzucha już od wczoraj wieczora, który w ogóle nie ustępuje.Co o tym myślicie???
 
reklama
reklama
Aha, dzięki za szybką odpowiedź:) więc jeżeli teraz się nie udało, to lecę do apteki i kupuję wiesiołek:) czekam na @, a właściwie na jej brak:) zobaczymy 19. ok, ja lecę myć te okna no i pewnie jak co sobotę do chrześniaka męża pojedziemy:) przecudny prawie 2latek:) miłego dnia wszystkim:) powodzenia:)

jak Cie od kawy odrzucilo, to moze jednak @ nie bedzie :))) &&&&&&&&&&&&

tez bym poszła se do lasu moze namowie mojego m
a tak wogóle stosuje któras z wa stesty owu??

ja stosuje od roku. Wazne, zeby ne byly to testy z allegro, bo bardzo mieszane opinie na ich temat. Ja uzywalam najpierw domowego laboratorium ale tylko dwa cykle a od tamtej pory clearblue digital (nie trzeba kolorow odczytywac, wynik podawany jest na mini ekranie). Temperature mierze od 4 cykli i tez sie zawsze zgadzal pozywtyny wynik z temperatura. W poprzednim cyklu mialam skok temperatury, nie mialam pozytywnego testu owu i usg powteirdzilo brak owulacji w porzednim cyklu.
Ginekolog mnie ostrzegal, ze testy owu moga dawac falszywy wynik tak jak testy ciazowe. Moga dac wynik pozywtyny choc owu nie ma lub dac negatywny a owu jest. Przy stosowaniu testow owulacyjnych, jesli pokazuja owulacje a i tak przez ok pol roku wciaz nie udaje sie zajsc w ciaze nalezy zwrocic sie do lekarza.
Jakbys miala jeszcze jakies pytania, to sluze pomoca :)))
 
Do góry