reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Na sala samobójców ja też chcę iść jak ktoś będzie dajcie znać. Ja wam polecam film "Wciąż ją Kocham" lepszy od pamiętnika. Polecam mieć przy sobie zapas chusteczek:):) ja jak oglądałam to miałam całą poduszkę mokrą
 
reklama
"
Co do wyznaczania płodnych - stosuję metodę objawowo termiczną (uczyłam się przed ślubem). Kurczę nie ma mnie 4godziny a tu nowa 5 strona na forum - szybkie jesteście dziewczyny :) a co porabiacie na codzień? (w sensie studia, praca czy dom)
Mam nadzieje,że ci sie uda ja już od dziś zaczyna :):) A co do forum to sie nie mart ja też zauważyłam,że wystarczy kilka godzin nie wejść a tu tyle stron:):) ale fajnie można poczytac i się wypowiedzieć :blink:
 
hej dziewczyny. dlugo mnie nie było z powodu zmiany operatora neta i odciecia od swiata ale dzis jestem.... u mnie dzis 27dc wiec czekanie na @. nie daje duzych szans temu cyklowi wiec sie nie nastawiam na II kreseczki. milego dnia
 
Witam dziewczyny:)
"Dear John" i "Wciąż ją kocham" to ten sam film :-)

Rasta, do @ jeszcze trochę :) więc może jednak :) a masz jakieś objawy?
 
@ jesli bedzie to przyjdzie jednak wczesniej niz 17 bo w tym cyklu mialam owu wczesniej. w czwartek ostatni raz aplikowałam luteine wiec mysle ze moze jutr.. no do srody dostane.. nie chce sobie wmawiac objawow bo bylo mało przytulanek bo chorowalismy ale ..... piersi bola mnie juz od dawna... tuz po owulacji sutki były strasznie wrażliwe.... mam bardzo duzo sluzu ale to pewnie sprawka wiesiolka... i zawsze mialam straszne napiecie przedmiesiaczkowe i bole brzucha a teraz nic... czasem delikatnie cmi ale bez porownania z tym co zawsze... ale biore castagnus wiec to bedzieki temu, wiec wszystkie objawy sa do wytłumaczenia.
 
Rasta a jaki masz ten śluz? bo ja już przed terminem @ miałam bardzo dużo tego białego kleistego, w sumie do dzisiaj go mam, ale wtedy było aż mokro i czasem myślałam że to @ przyszła, może u Ciebie jest to samo? :-)
A ja się czuję bardzo dobrze, tylko senność i duzy ból (.)(.) :-)
 
reklama
Do góry